gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

GÜllerİn Efendİsİ

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

RABBİMİN EMANETİNE SELAM OLSUN BEKLİYORUZ EFENDİM BELKİ RÜYAMIZA GİRERSİN DİYE.. HASRETİN VUSLATA ERECEĞİ GÜNE HASRETİZ EFENDİM!
    SEN GEÇERKEN GÜLLERİN O ENFES KOKUNA DAYANAMAYIP
    BAŞLARINI BÜKMESİ GİBİ BEKLİYORUZ EFENDİM...
    SANKİ AYAĞIMIZI ATINCA MEDİNE'NE GELECEKMİŞİZ GİBİ
    O RESİMLERE BAKINCA İŞTE O AN...
    HASRETLE YANIYOR VÜCUDUM SANA KAVUŞMAK İSTİYORUM O AN..
    ÇAĞLAR ÖNCESİNE UZANABİLMEK İSTERDİM
    TAİFTE TAŞLANIRKEN SENİ KORUMAK İÇİN SAF OLUŞTURMAK..
    O AŞK İLE YANIP TUTUŞMAK İSTERDİM
    HAMZAYA O ÇETİN SAVAŞTA EVET UHUD'DA
    O GİREN"MIZRAK"BANA GİRMESİNİ DİLERDİM...
    SENİ BEKLEYEN O NEMLİ GÖZLER VAR SEVGİLİ
    BİR SÜMEYYE OLABİLMEK İSTERDİM
    EFENDİM BEKLİYORUZ HASRETLE,
    AŞKLA, SANA KAVUŞACAĞIMIZ GÜNE HASRET!
    MEDİNENE HASRET
    GÖZLERİNDEKİ İNCİ YAŞIN OLABİLMEK İSTERDİM
    AÇLIKTAN MİDENE BAĞLADIĞIN TAŞIN OLMAK İSTERDİM
    CANIMIN CANANI EFENDİM!GÜLLERE BAKINCA SENİ DÜŞLEMEK
    TERLEDİĞİNDE ALNINDAKİ TERİN OLMAK...
    BİLİRLER Mİ Kİ TENİNİN KOKUSUNUN GÜLLERİ BAYILTTIĞINI
    SANA SELAM OLSUN

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: GÜllerİn Efendİsİ
    emeğine sağlık

GÜllerİn Efendİsİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zamanın Efendisi Olmak

Zamanın Efendisi Olmak

Siz mi zamanınızı yönetiyorsunuz, yoksa zaman mı sizi yönetiyor ? Akşam olduğunda o gün yapmanız gereken işleri yetiştiremediğinizi görüp kendinize kızıyor musunuz ? İşleriniz zamanında bitmiyor, hep bir şeyleri yetiştirmek için koşuşturmaktan sürekli yorgun musunuz? Başarılı insanların ortak özelliklerinden biri, zamanlarını çok iyi değerlendiriyor olmalarıdır. Lee İacocca,yöneticilik...
  2. Yeşim Salkım - Kalbimin Efendisi

Yeşim Salkım - Kalbimin Efendisi

Kalbimin Efendisi Söylediğim tüm sözler Hasretin ta kendisi Kavuşamadık seninle Kalbimin efendisi Beklediğim sevdalar Kalanın ta kendisi Paylaşamadık seninle Kalbimin efendisi Vazgeçilmez olan ne Nedir sende bulduğum Saçının bir teline Ölüp kurban olduğum Ağladığın o günler Yokluğun ta kendisi Gülüşemedik seninle Kalbimin efendisi Sakladığım gerçekler Yalanın ta kendisi Sevişemedik...
  3. köylü milletin efendisidir

köylü milletin efendisidir

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Efendimiz Güllerin efendisi Kainatın efendisi

Efendimiz Güllerin efendisi Kainatın efendisi

güllerin efendisi sözleri ....O bir önder.... -Daima düşünceliydi... -Susması, konuşmasından uzun sürerdi... -Lüzumsuz yere konuşmaz; konuştuğunda ne fazla, ne eksik söz kullanırdı... -Dünya işleri için kızmazdı... -Kötü söz söylemezdi... -Affediciliği tabii idi... -İntikam almazdı... -Düşmanlarını sadece affetmekle kalmaz, onlara şeref ve değer de verirdi... -Kendisini üç...
  5. Güllerin Efendisi (S.A.V) İçin Bir Gül Bir Salavat

Güllerin Efendisi (S.A.V) İçin Bir Gül Bir Salavat

salavat çeşitleri güllerin efendisine selam olsun resimli salavatlar salavat yazısı resimli yazıları Âyet ve hadîs-i şeriflerde bildirildiği üzere salavât-ı şerîfe getirmenin pek çok faydaları vardır. Bunları kısaca özetleyecek olursak: 1- Salavât, Ahzâb Sûresi 56. âyette belirtildiği üzere Cenâb-ı Hakk'ın buyruğuna itâattir. 2- Salavât, günahların affedilmesine vesîledir. 3- Peygamber...

Sayfayı Paylaş