Güllerin Savaşı Ömer (Barış Kılıç)Kimdir?

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Güllerin Savaşı Ömer (Barış Kılıç)Kimdir?
baris-kilic-1.jpg

Kadınları sihirli parmaklarından önce karizmasıyla büyüleyen bir estetik cerrah. ‘Güzelliğin Efendisi’ Gülfem’in kırık kalbinin, Gülru Damla Sönmez'in ilk kalp çarpıntılarının yegane sahibi.

Güllerin Savaşı Dizisi Oyuncusu Barış Kılıç Kimdir?
Adını Kalbime Yazdım dizisinde kaptan Levent karakteri ile herkesin beğenisini kazanan Barış Kılıç karşımıza bu sefer Kanal D ekranlarında yayınlanan Güllerin Savaşı Ömer karakteri ile çıkıyor. Karizmatik oyuncu 1978 yılında Malatyanın Erguvanilçesinde hayata gözlerini açmış ve henüz 5 yaşındayken ailesi İstanbula taşınmıştır. Kendisi için oldukça değerli 2 kız kardeşe sahip olan karizmatik oyuncu aynı zamanda Evli ve iki çocuk babasıdır. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olan oyuncu daha sonra dilini geliştirmek için yurt dışına çıktı ve yurt dışında lisans eğitimini tamamladı. İlk önceleri reklam filmlerinde yer alan yakışıklı oyuncu daha sonra Adını Feriha Koydum, Merhaba Hayat ve en son Güllerin Savaşı dizilerinde kendisini göstermeyi başarmıştır. Oyuncunun boyu 1.90 m olup kilosu ise 83′ tür ve bu kilo boy oranı ile kendisinin oldukça fit ve yakışıklı olduğunu söylememize gerek yoktur heralde..

Barış Kılıç’ ın Oynadığı Dizi ve Filmler
  • Adını Feriha Koydum : Levent Seymen
  • Merhaba Hayat
  • Lale Devri
  • Umutsuz Ev Kadınları
  • Aynadaki Düşman:Kaan Candemir
  • Leylan : Yaman
  • Bütün Çocuklarım : Aybars

Geri