gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Artık sabrım kalmadı Ya kal bende yada git Bir görünüp kaybolma
    Gideceksen durma git

Bıktım yalanlarından
    Bıktım pişmanlığından
    Bu kaçıncı özürün
    Bu kaçıncı yalvarman

Adam gibi sev beni
    Benim sevdiğim gibi
    Nazın aşkından büyük
    Deli etme kalbimi

Benle oyun oynama
    Ben oyuncak değilim
    Üzülen sen olursun
    İnan ki çok ciddiyim

Bıktım yalanlarından
    Bıktım pişmanlığından
    Bu kaçıncı özürün
    Bu kaçıncı yalvarman

Güllü - Adam Gibi Sev Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Oyuncak Gibi

Güllü - Oyuncak Gibi

gülü elindeyim işte oyuncak gibi gülü oyuncak gibi güllü bir gülüşün yeter gülüoyuncakgibi Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni Elindeyim işte oyuncak gibi Bir bakışın yeter kanarım inan Ateşler içinde yanarım her an Sen sevmesem bile severim her an Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi Elindeyim işte oyuncak gibi Bilseydim kalbimi...
  2. Güllü - Deli Gibi Sevdim

Güllü - Deli Gibi Sevdim

Seni birgün görmesem İnan mutsuz olurum Öyle alıştım sana Yandım yandım tutuştum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen Sensizliğe dayanmak İnan öyle çok zor ki Öyle alıştım sana Yüreğimden vuruldum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen
  3. Güllü - Ayrılma Benden

Güllü - Ayrılma Benden

Sanki daglar yikildi üstüme cöktü dünya o an ölmek istedim sevmiyorum dedin ya sensizligin korkusu icime doldu birden dag gibi hayallerim devrildi yüreğimden unut demek cok kolay gelde bana sor birde sanki sevdan kaninla yazilmis yüregimde gitme gitme ayrilma benden gitme gitme kopamam senden kanim icimde dondu canim cekildi sandim bu ask bitti dedin ya iste o an yikildim oysa nasil...
  4. Güllü oyuncak gibi

Güllü oyuncak gibi

Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni Elindeyim işte oyuncak gibi Bir bakışın yeter kanarım inan Ateşler içinde yanarım her an Sen sevmesem bile severim her an Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi Elindeyim işte oyuncak gibi Bilseydim kalbimi vermezdim sana Bilseydim düşmezdim aşk tuzağına Artık ne istersen yap sende bana...
  5. Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni...

Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni...

Suya hasretcesıne suyu yudumlar gibi... sev beni... Yarim olcaksan...; yüreğimi sahiplenip Yüreğinin olmama izin vermelisin... sonu olmayan sevda türkülerime kulaklarını asla kapamamalısın.. acını sahiplenişime ..sana gelen bana gelsin duasına duruşuma şaşırmak lüksün yok senin.. gözlerine bakarken bile seni özlememi fazla görmemelisin.. ne kadar mesafeler girsede...

Sayfayı Paylaş