gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Ağlamam Ondan

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Böyle gözyaşı dökmezdim Böyle eriyip gitmezdim Sevdim diye kandırdı ya,
    Yıllarımı harcadı ya
    Ondan ağlamam ondan

Yandım yandım ama ben ona değil
    Yandım yandım ama hasrete değil

Sevda bitti oldu yalan
    Canım dedim oldu yılan
    Ondan ağlamam ondan
    Duygularla oynadı ya
    Beni böyle ağlattı ya
    Ondan ağlamam ondan

Yazık nasıl da inandım
    Yazık nasıl da aldandım
    Gönlüm bunu haketmiyor
    Bu dert beni kahrediyor
    Ondan ağlamam ondan

Güllü - Ağlamam Ondan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. On

On

Rüyada on sayısı mevki, nüfus, yetkidir. Kişinin işlerinin kolaylaşacağına işaret eder.
  2. Güllü - Zulüm

Güllü - Zulüm

Zulüm ettiğinin adı zulüm Sende vicdan yokki olsaydı görürdüm Yalan sözlerin hep yalan Sende kalp olsaydı Yüzümü güldürürdün Sen vicdansız hayiin gaddar Sen insafsız ardımdan vuran Ama bunu neden sorarsan Sen çok iyisin kıymet bilirsin Seni bir ben bilirim nasılsın nasıl hayinsin Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda Tüm oyunlar senin doya doya oyna Bir yazım var anlımın ortasında Ben kölen değilim...
  3. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  4. ona..

ona..

[ı]hayatından çıkarırsan bir gün beni hasretle bekleyeceğim hayatına umutla girmeyi....[/ı] [ı] ülküelif...[/ı] [ı]gözlerini gözlerimden bir dakika bile ayırmaki,[/ı] [ı]gözlerim senin gözlerinin,[/ı] [ı]başka gözlere bakacağından [/ı] [ı]korkmasın...[/ı] [ı] ülküelif..[/ı]
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş