gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Aklımı Kaçıracağım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Delice seven bir gönlüm var Senin ugrunda yanıyor ya Çıldırtmadan gelde kollarına sar
    ya seni ya aklımı kaçıracagım

seni ellere yar edemem
    bir kere sevmisim vazgecemem
    sen yoksun ya yanımda ben gülemem
    ya seni ya aklımı kaçıracagım

aklıma koydum seni ben alacagım
    ah alamazsam seni ben kacıracagım
    ah seni hain seni zalim yeter ettigin
    kastınmı var bu canıma yeter cektigim

Güllü - Aklımı Kaçıracağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zalim

Güllü - Zalim

Çileli hayatı paylasan bendim Anlamsız günlerin nesesi bendim karanlık dünyanın ısıgı bendim beni böyle bırakıp nasılda gittin? Nereden sevdim o zalimi..nereden sevdim o zalimi? hayatımı yakıp gitti.. Nereden sevdim o zalimi..nereden sevdim o zalimi? Beni böyle perişan etti.. Aşkından başka bir aşk tanımazdım Ayrılık acısı tattırmadım ki Canım gibi sevdim yandırmadım ki Gönül defterini...
  2. Güllü - Dur

Güllü - Dur

Hasrete yar oLup gidemezsin sen olmaz olmaz ne olursun dur herseyi bir anda silemezsin sen olmaz olmaz ne olursun dur yikipta gönlümü yakipta ömrümü caresiz birakma ne olur aglatma dayanmam ben sensiz olamam dur dur dur dur ne olur ayrilmam ayrilamam yasamam yasayamam hasret sonum olur dertler beni bulur dur dur dur dur ne olur ne sana ne bana hasret yakismaz olmaz olmaz ne olursun dur...
  3. Güllü - Çıldıracağım

Güllü - Çıldıracağım

Bölünür günler acı renklere Ayrılık öyle zor alışamadım.. Mutsuzum yalnızım nerdesin nerde.. Geri dön ne olur çıldıracagım. Yoksun gül kurusu akşamlarımda Yoksun sen muhtacken yoksun yanımda.. Sıgındım çaresiz hatıralara Geri dön ne olur çıldıracagım.. Yoksun..yoksun gül kurusu akşamlarımda.. Yoksun..yoksun sen muhtacken yanımda.. Sıgındım..sıgındım çaresiz hatıralar.. Geri dön..Geri dön ne...
  4. Güllü - Alışamam

Güllü - Alışamam

Yanliz yasayamam alisamam sensiz gecelere katlanamam bitmeyen saatlere alisamam seninle basladi mutluluk bende umutlarim yarinim sende yasadiklarimi birakip dünde sensiz bir hayata katlanamam Üsütür dogan günes korkutur cöken gece bitirir beni hasret egririm icten ice neler olur ah neler sevgilim sen gidince seninle basladi mutluluk bende umutlarim yarinim sende yasadiklarimi birakip...
  5. Güllü Pasta

Güllü Pasta

güllü pasta güllü pastalar pasta oyunları sevgililer gününde harika bir pasta yada eşinizin doğum gününe özel romantik bi pasta olabilir öyle değilmi:) RULO HAMURU - 4 yumurta - 3 çorba kaşıGı soGuk su - 2 çorba kaşıGı şeker - 4,5-5 çorba kaşıGı un - 1 paket vanilya - 1 fiske tuz İÇİ - 200gr. kırmızı reçel (çilek, böGürtlen, vs.) - 200gr. krema VEYA 1/2 poşet krem şanti 1-...

Sayfayı Paylaş