gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Ben Kazandım Sen Kaybettin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kim söyledi sevdigimi? Seni çoktan ben unuttum.. Masum masum bakma öyle
    Haline çok gülüyorum..

Ne dostumsun ne düşmanım
    Ne canımsın ne cananım..
    Benim için artık yoksun
    Git birdaha dönme sakın..

Terkedipte giden sendin
    Bak sonunda geri geldin
    Aç gözünü iyi dinle
    ben kazandım sen kaybettin..

Bir hevesti geldi geçti
    Sana olan sevgim bitti
    Al aşkını başına çal
    Yapayalnız kaldım simdi..

Güllü - Ben Kazandım Sen Kaybettin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Sen Yoksun Ya

Güllü - Sen Yoksun Ya

Sen yoksun ya dargın düştüm mutlulukla avutmadı resimlerin.. Sen yoksun ya hasret bela oldu başa içindeyim ateşlerin.. Günüm zehir..Gecem zindan.. Ayrılık denen bu bitmez isyan.. Her nefes yarım simdi sızlıyor canım simdi acıların içinde ben varım simdi..
  2. Piyasada herkes kaybetti, sadece faize oynayan kazandı

Piyasada herkes kaybetti, sadece faize oynayan kazandı

Mayıs ayı piyasalara pek yaramadı. Borsa, döviz ve altında hızlı değer kayıpları yaşanırken, sadece faize oynayanlar kazandı. KAYNAK:hürriyet ekonomi
  3. Avusturyalı aşırı sağcı lider Jörg Haider kazada hayatını kaybetti

Avusturyalı aşırı sağcı lider Jörg Haider kazada hayatını kaybetti

Avusturyalı aşırı sağcı lider Jörg Haider'in, sabaha karşı öldüğü trafik kazasında kullandığı otomobilde yalnız olduğu bildirildi. ARACI BİRKAÇ TAKLA ATTI Avusturya ulusal haber ajansı APA ve Reuters'ın polisten verdiği bilgiye göre, ülkenin güneyinde Klagenfurt kenti yakınında meydana gelen kazada 58 yaşındaki Haider'in aracı birkaç takla attı. Avusturya'nın aşırı sağcı Özgürlük...
  4. 4 genç teğmen trafik kazasında hayatını kaybetti

4 genç teğmen trafik kazasında hayatını kaybetti

Balıkesir’deki kazada yaralanarak askeri hastaneye kaldırılan Teğmen Ceyda Kazak da yaşamını yitirdi Balıkesir’de, aşırı hız sonucu kontrolden çıkarak elektrik direğine çarpan otomobilde bulunan 4 teğmenle bir üniversite öğrencisi hayatını kaybederken, bir teğmen de ağır yaralandı. Bandırma’dan dönen teğmen İlbay Saraylı yönetimindeki 06 RJD 88 plakalı Opel Astra marka otomobil,...
  5. Atatürk'ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

Atatürk'ün Manevi Kızı Ülkü Adatepe Geçirdiği Trafik Kazasında Hayatını Kaybetti

ülkü adatepe öldü ülkü adatepe öldümü Sevgili melekler, Atatürk'ün manevi kızı Ülkü Adatepe öldü. Geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan Adatepe, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.Meleklermekani.com ailesi olarak 80 yaşında hayatını kaybeden Ülkü Adatepe 'ye Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diliyoruz. İstanbul’dan otomobille Ankara’ya gitmek üzere yola çıkan Ülkü...

Sayfayı Paylaş