gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Bir Sevgi Borcun Var

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

güllü herşeyimi verdim güllü herşeyimi verdim senin aşkına inanıp bağlandım bakışlarına Ne günler yasadik sevgilim senle mutluluk duyardin inan benimle
    yalanmiydi askin bir sor kalbine
    bir sevgi borcun var unutamazsin

Inanip baglandim bakislarina
    kiyamazdim inan gözyaslarina
    herseyimi verdim senin askina

beddua etmeye dilim varmiyor
    actigin yarayi kimse sarmiyor
    gözlerim heryerde seni ariyor

Inanip baglandim bakislarina
    kiyamazdim inan gözyaslarina
    herseyimi verdim senin askina
    bir sevgi borcun var unutamazsin..

Güllü - Bir Sevgi Borcun Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. borcum Vardı

borcum Vardı

Oldukça yaşlı bir adam ,kendisi gibi kamburalaşıp yere yanaşmış bir ağacın altında ağlıyordu. Biraz önce irikıyım bir genç yanına sokulmuş ve kendisinden içki parası istedikten sonra bir de tokat atmıştı. Yaşlı adamın yere yıkıldığını görenler, hemen yardımına koşup: - Geçmiş olsun dede ,dediler. O serseri ne istedi ki senden? Adamcağız bir şey olmamış gibi toparlanmaya çalışırken: - Eski...
  2. Güllü - Yalan Sevgiler

Güllü - Yalan Sevgiler

Beni bırakıpta terkedenleri ne olursa olsun unutacagım.. askıma karsılık vermeyenleri bende onlar gibi bırakacagım.. Birdaha kimseye kanmayacagım Yalan sevgilerle yanmayacagım.. Gerçek bir sevgili bulana kadar Kalbimi kimseye açmayacagım.. Yüzüme gülüpte aglatanları Yıllardır üstüme dert atanları Beni düşünmeyen vefasızları Bende hayatımdan çıkaracagım.. Birdaha kimseye kanmayacagım Yalan...
  3. Güllü - Varsa Cesaretin

Güllü - Varsa Cesaretin

varsa cesaretin gir kalbime yoksa girme ne zannettin sen kendini bir kere yapamazsın, benimle olamazsın inat etme korkarsın, başa çıkamazsın gel etme eyleme sanma sonra yanarım vazgeçmek kolaydır güçlü olan kazanır gerisi yalandır üstünsen gel bu gece göster kendini bir kerede al gönlümü al o zaman senin olsun
  4. Güllü - Cananım Var

Güllü - Cananım Var

SaÇlarin GÜl Kokulu Yanaklari Alli Yar GÜlÜŞlerİ SÜt Beyaz Kİlİm Çeker Balli Yar GÖzlerİnİn Yaninda GÜneŞ SÖnÜp Kaldi Yar Senİ GÖren Bu GÖnlÜm Alev Alev Yandi Yar Cananim Yar GÜlÜm Yar AteŞİm Yar KÜlÜm Yar AŞkin ÖmrÜme ÖmÜr Sensİz DÜnya ÖlÜm Yar Senİ GÖren Bu GÖnlÜm Alev Alev Alev Yandi Yar Ilik Ilik Nefesİn Sankİ Bahar Yelİ Yar Sİnemdekİ GÜllerİn Delİ Ettİ Benİ Yar BakiŞlarin SÖzlerİn Bu...
  5. Bana Gözyaşı Borcun Var

Bana Gözyaşı Borcun Var

Adam genç kadına seslendi: - Bana gözyaşı borcun var! Genç kadın sordu: - Nasıl öderim? Adam gözlerini kırptı; - Haydi gülümse! Gülümsedi genç kadın. Adam, cebinden mendilini çıkarıp, borcunu sildi. Ve mendilini özenle katlayıp, yine kalbinin üzerindeki iç cebine koydu. Bir demet mor sümbül vardı kadının elinde. İkisi de bahar kokuyordu... Biri ilkbahar, diğeri güz. Adam, seslendi yine;...

Sayfayı Paylaş