gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Can Misali

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Savur rüzgarlarını bana dogru savur nefesinin ateşiyle yak beni kavur gönlünün kafesinde müebbete razıyım ben
    yeterki sen yanımda ol hep benimle ol
    basucumda ol..

kan misali can misali
    ben sana karısmısım
    bir seni sevmisim ben bir
    sana alısmısım..

Güllü - Can Misali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kurbağa Misali

Kurbağa Misali

Bir Hayat Dersi Günlerden Bir Gün Kurbağa Yarişi Düzenlenmiş!!! Hedef Yüksek Bir Kulenin Tepesiymiş Kalabalik Onlari Görmek Ve Alkişlamak Için Toplanmiş. Yariş Başlamiş Aslinda Kimse Onlarin Tepeye Varacaklarina Inanmiyormuş... Ve şöyle Konuşuyorlarmiş Aralarinda ; « Boşuna !!! Nasil Olsa Başaramayacaklar... » Kurbağalar Yavaş Yavaş Cesaretlerini Kaybetmeye Başlamişlar Yalniz Bir...
  2. meryem misali susmalıyım belkide....

meryem misali susmalıyım belkide....

susmalıyım belkide kefenleyip tüm kelimeleri Meryem misali susmalıyım belkide... RAHMAN VE RAHiM OLAN ALLAHADINA Meryem misali susmalıyım belkide. Kefenleyip tüm kelimeleri, cümleleri, mısraları öylece gömmeliyim Mısır'ın zulüm abidelerine. Asiye'ce soyunup nefsimden Hira'nın tenhalığına çekilmeliyim sonra. Kalbime inmeli KiTAP harf harf... Meryem'i anan zihin Yusuf'tan öğrenmeli titreyen...
  3. Ağaç misali

Ağaç misali

. Gözleriniz ne kadar uzağa bakarsa o kadar secemez ayrıntılar,elleriniz ne kadar sıcaksa o kadar yalnız kalmamıştır yaşamımız boyunca,ve siz ne kadar hüzünlüyseniz o kadar tecrübelisiniz hayatta. Bazen bir kaç cümle bazende kalın bi roman tüm sayfalarıdır hayatınız,ve siz ne kadar saklansanızda her şeyi herkesten;aslında içinizdeki itiraf yangını çoktan alev alev yanmaya...
  4. İskele Misali

İskele Misali

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Kozalak Misali Bebekler

Kozalak Misali Bebekler

kızlar su kozalaklara bakın yaaaaaaaaaa na kadar tatlılar

Sayfayı Paylaş