gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Canım Yarim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

GÖz AÇtim Senİ GÖrdÜm, İlk Defa Sana Yandim KÜÇÜk Bİr Tomurcuktum
    Sevdanla ÇİÇek AÇtim

Canim Canim Canim Yarİm
    Can Tatlisi Balim Yarİm
    GÜlÜŞÜnden Alev Alev
    TutuŞur Bu Canim Yarİm

Sevmeyİ Sen ÖĞrettİn
    Senİnle DoĞdu AŞkim
    Senden BaŞka Kİmseyİ Ah
    Yazmasin Bana Tanrim

Güllü - Canım Yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zulüm

Güllü - Zulüm

Zulüm ettiğinin adı zulüm Sende vicdan yokki olsaydı görürdüm Yalan sözlerin hep yalan Sende kalp olsaydı Yüzümü güldürürdün Sen vicdansız hayiin gaddar Sen insafsız ardımdan vuran Ama bunu neden sorarsan Sen çok iyisin kıymet bilirsin Seni bir ben bilirim nasılsın nasıl hayinsin Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda Tüm oyunlar senin doya doya oyna Bir yazım var anlımın ortasında Ben kölen değilim...
  2. Güllü - Zalim Yar

Güllü - Zalim Yar

Alışmak ne zormuş senin yokluğuna Ne yapsam ben seni unutamıyorum Aşkın mühür vurup gitmiş yüreğime Ne yapsam ne etsem bozamıyorum Sende ümit çare sende Yarınlarım senin elinde Sensiz her geceyi güne bağlayan güneş Doğmasın birtanem ne anlamı var Depremler bedeni hasret yüreği yıkar Dön artık dön be zalim yar Özlemler kor olur içimi yakarken Hasretin kahrına dayanamıyorum...
  3. Güllü - Yar Sürmeli

Güllü - Yar Sürmeli

yar dediğin gönlümü böyle deli etmeli her gülüşte yüzüme akıl baştan gitmeli bir kor gibi yakmalı her yani aşk kokmalı öyle güzel olmalı sevdiğine değmeli yar sürmeli sürmeli o gözleri sürmeli sevecekse bu gönlüm senin gibi sevmeli her bakışta bu gönlüm bir yanıp bir sönmeli hasretini kahrını çektiğime değmeli bir kor gibi yakmalı her yanı aşk kokmalı öyle güzel olmalı sevdiğine değmeli
  4. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş