gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Deli Gibi Sevdim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Seni birgün görmesem İnan mutsuz olurum Öyle alıştım sana
    Yandım yandım tutuştum

Deli gibi sevdim,Bittim eridim
    Anlatmak çok zor,Sevdalardayım
    Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin
    Yakıp öldürdün beni sen

Sensizliğe dayanmak
    İnan öyle çok zor ki
    Öyle alıştım sana
    Yüreğimden vuruldum

Deli gibi sevdim,Bittim eridim
    Anlatmak çok zor,Sevdalardayım
    Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin
    Yakıp öldürdün beni sen

Güllü - Deli Gibi Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Oyuncak Gibi

Güllü - Oyuncak Gibi

gülü elindeyim işte oyuncak gibi gülü oyuncak gibi güllü bir gülüşün yeter gülüoyuncakgibi Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni Elindeyim işte oyuncak gibi Bir bakışın yeter kanarım inan Ateşler içinde yanarım her an Sen sevmesem bile severim her an Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi Elindeyim işte oyuncak gibi Bilseydim kalbimi...
  2. Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Artık sabrım kalmadı Ya kal bende yada git Bir görünüp kaybolma Gideceksen durma git Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu kaçıncı özürün Bu kaçıncı yalvarman Adam gibi sev beni Benim sevdiğim gibi Nazın aşkından büyük Deli etme kalbimi Benle oyun oynama Ben oyuncak değilim Üzülen sen olursun İnan ki çok ciddiyim Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu...
  3. Vücudunu olduğu gibi sev

Vücudunu olduğu gibi sev

Dünyanın en güzeli, siz olmayabilirsiniz; fakat güzellik yarışmalarına katılmadığınız sürece önemli olan dünyanın en güzeli olmak değil, kendinizi sevmeyi başarabilmektir Ne zaman aynaya baksanız mutlaka vücudunuzda bir kusur mu buluyorsunuz? Dışarı çıktığınızda tüm kadınların sizden daha güzel olduğunu mu düşünüyorsunuz? O zaman henüz vücudunuzu sevmeyi daha doğrusu kendinizi sevmeyi...
  4. Güllü oyuncak gibi

Güllü oyuncak gibi

Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni Elindeyim işte oyuncak gibi Bir bakışın yeter kanarım inan Ateşler içinde yanarım her an Sen sevmesem bile severim her an Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi Elindeyim işte oyuncak gibi Bilseydim kalbimi vermezdim sana Bilseydim düşmezdim aşk tuzağına Artık ne istersen yap sende bana...
  5. Fadik sevin atasoy, bukalemun gibi

Fadik sevin atasoy, bukalemun gibi

İKİ AY İÇİNDE BİR SİNEMA FİLMİ, BİR MÜZİKAL VE BİR TV DİZİSİNDE ROL ALAN FADİK SEVİN ATASOY: KENDİMİ BUKALEMUN GİBİ HİSSEDİYORUM .. Fadik Sevin Atasoy rol anlamında rekora koşuyor! İki ay içinde 7 farklı karaktere bürünen genç oyuncu, 'Sinema filmi için Eskişehir, müzikal için İstanbul, TV dizisi için de Almanya arasında mekik dokuyorum. Kendimi bukelamun gibi hissediyorum' dedi. Yoğun...

Sayfayı Paylaş