gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Devran Senin

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Seni sevdigim için naz edip kaçıyorsun sevgilim kalp yerine sen taşmı taşıyorsun gün senin devran senin bildigini et bana
    Sıra bana gelince gösterecegim ben sana

Her seyin acısını
    senden cıkaracagım
    Bunların hesabını
    o zaman soracagım

gün senin devran senin bildigini et bana
    Sıra bana gelince gösterecegim sana..

Simdi kozlar elinde birgün kaybedeceksin
    Zulüm etmek nasılmış o zaman göreceksin
    gün senin devran senin bildigini et bana
    Sıra bana gelince gösterecegim ben sana

Güllü - Devran Senin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Senin Olsun

Güllü - Senin Olsun

güzel olan her ne varsa hep çat kapı seni bulsun benden bile sakladığım uykularım senin olsun canımdan da can yarim sevgin beni yıksın yorsun sensiz çoktan unuttuğum uykularım senin olsun senin olsun soluklarım senin olsun umutlarım varım yoğum can damarım uykularım senin olsun
  2. Güllü - Senin Olmaya Geldim

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.. Benim için aglayıp gözyaşları dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
  3. Güllü - Kopamam Senden

Güllü - Kopamam Senden

Sanki dağlar yıkıldı,Üstüme çöktü dünya O an ölmek istedim sevmiyorum dedin ya Sensizliğin korkusu içime doldu birden Dağ Gibi hayallerim devrildi yüreğimden Unut demek çok kolay gelde bana sor birde Sanki sevdan kanımla yazılmış yüreğimde Gitme gitme ayrılma benden Gitme gitme kopamam senden Kanım içimde dondu,canım çekildi sandım Bu aşk bitti dedin ya,işte o an yıkıldım Oysa nasıl...
  4. Güllü - Doyamadım

Güllü - Doyamadım

güllü doymadım doyamadım Birden bire çöktü hasret Sevdamızın üzerine Ayrılıgın koru düştü Senle dolu yüregime Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine Aşk yerine özlem doldu Soldu gülüm yaz gününde Varlıgına muhtac gönlüm Avunmuyor hayalinle Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine
  5. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...

Sayfayı Paylaş