gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Herşeyim Oldun

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Su canim seninle bir anlam kazandi herseyimsin benim dayanmak cok zormus alisinca sana ümidimsin benim kalbime söz gecmiyor yanliz seni istiyor sensiz zaman durmus bekliyor

seni rüyamda görsem ogün mutlu kalkarim
    sen sevdikce bende varim
    kalbimde yerin dolmaz seni nasil atarim herseyim oldun benim

icimi bir buruk sarinca yanlizlik böle gecmez gece
    resmine baktikca doluyor gözlerim gözyasimsin benim
    kalbime söz gecmiyor yanliz seni istiyor sensiz zaman durmus bekliyor

Güllü - Herşeyim Oldun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Yeminler Olsun

Güllü - Yeminler Olsun

Gözümü sende açtım Başka gül koklamadım Yalnız seni sevdim Yalnız sana aşıgım El sözüne inanma Başka biri olamaz Yalan dolan hep bunlar Senin yerin dolamaz Ben seni hiç aldatmadım ,Yeminler olsun Ben seni hiç unutmadım ,Gözüm kör olsun Bana derman olamaz senden baskası Öldürür inan beni bu kalp agrısı
  2. Güllü - Senin Olsun

Güllü - Senin Olsun

güzel olan her ne varsa hep çat kapı seni bulsun benden bile sakladığım uykularım senin olsun canımdan da can yarim sevgin beni yıksın yorsun sensiz çoktan unuttuğum uykularım senin olsun senin olsun soluklarım senin olsun umutlarım varım yoğum can damarım uykularım senin olsun
  3. Güllü - Mest Oldum

Güllü - Mest Oldum

Dalgın dalgın bakıyorken yollara önümden bir afet geçti mest oldum Böyle güzel nasip olmaz her kula Yürüyüşüne edasına mest oldum.. Büyülenmiş gibi düştüm peşine saçına gül takışına mest oldum yetiştimde geçtim baktım yüzüne baygın baygın bakışına mest oldum.. Sanki birden birşey oldu dilime söylemeye bulamadım kelime gülümsedi güldü geçti halime su misali yakışına mest oldum
  4. Güllü - Doyamadım

Güllü - Doyamadım

güllü doymadım doyamadım Birden bire çöktü hasret Sevdamızın üzerine Ayrılıgın koru düştü Senle dolu yüregime Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine Aşk yerine özlem doldu Soldu gülüm yaz gününde Varlıgına muhtac gönlüm Avunmuyor hayalinle Doyamadım gözlerine Doyamadım sözlerine Umutlarım yarım kaldı Doyamadım ben sevgine
  5. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...

Sayfayı Paylaş