gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - İki Yakan Bir Araya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben senin saçının teline kıyamazdım Her gece öpmeden uykuya dalmazdım Neden beni unuttun
    Neden bana el oldun

Böyle güzel bir aşka
    Azrail oldun
    Aşkımıza ihanetin var
    Adın kalleş diye anılsın

Bu dünyada yaşadıkça
    İki yakan bir olmasın
    Aşkımın kabrini kazdığı bu yerde
    Gönlüme verdiğin vaadler nerede

Güllü - İki Yakan Bir Araya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renklerİ Bİr Araya Getİrmek

Renklerİ Bİr Araya Getİrmek

renkleri bir araya getirme oyunu aynı renkleri bir araya getirme oyunu Hindistan'da eski çağlarda bile, duvar boyayan kişiler ayrı bir sınıf oluşturmaktaydı. Bu, ev duvarlarını ve kumaşları boyamakta kullanılan çeşitli güzel renkteki boyaları doğadan çıkarılmasının, ne derece önemli olduğunu göstermektedir. Gerçekten renk, herhangibir ortam yaratmada, yanlızca estetik açıdan değil, içinde...
  2. Güllü - Bir Sevgi Borcun Var

Güllü - Bir Sevgi Borcun Var

güllü herşeyimi verdim güllü herşeyimi verdim senin aşkına inanıp bağlandım bakışlarına Ne günler yasadik sevgilim senle mutluluk duyardin inan benimle yalanmiydi askin bir sor kalbine bir sevgi borcun var unutamazsin Inanip baglandim bakislarina kiyamazdim inan gözyaslarina herseyimi verdim senin askina bir sevgi borcun var unutamazsin beddua etmeye dilim varmiyor actigin yarayi kimse...
  3. Arada bir çok bunaldığınızda

Arada bir çok bunaldığınızda

Arada bir çok bunaldığınızda (YAZAN CAN DÜNDAR) Bir zamanlar bir psikoloji kitabında okuduğum bir bölüm vardı.. Hayatin ve getirilerinin kıymetini anlamak için tavsiye edilen bir metot vardı içinde.. Deniyordu ki; "arada bir, çok bunaldığınızda, hayatin sizin için çekilmez hale geldiğini düşündüğünüzde kendinize 10 dakika ayırın ve kendi cenaze töreninizi düşünün"... Cümleyi ilk...
  4. Yağları Yakan Süper Bir Tarif!

Yağları Yakan Süper Bir Tarif!

yağ yakıcı gıdalar, yağ yakıcı tarif, yağları yakan tarif Sevgili melekler, erkek kadın herkesin sorunu olan fazla kilolar, hem kötü görüntüsü ondan da önemlisi sağlığa verdiği zararlarıyla büyük bir problem. Spor yapıyor ve yediklerinize dikkat ediyor ancak hala kilo vermekte zorlanıyorsanız, aşağıda Beslenme Danışmanı Gönül Ateşsaçan'ın verdiği yağ yakıcı formülle kilo vermeyi daha hızlı...

Sayfayı Paylaş