gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Kaybolan Aşkımız

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

uğrunda yanmadımmı ağlamadımmı senin mechul bir gemi gibi
    sonsuza demir aldın
    esrarlı bir dünyaya
    gittin dönmedin
    sen gittin ardından
    ben nasıl nasılda yandım

bir sevdasız limana
    sığındı bak deli gönlüm
    yelekenleri çoktan suya inmişti
    ıslanmış buğulanmış nemli gözlerle
    mechulde kaybolup gitmiş aşkımız bitmiş

şimdi ben tek başıma ağlıyorum aşkımıza
    bu sonsuz gidiş neden neden söyle birtanem
    yaşanan tüm anılar bitti artık dönüş yok
    mechulde kaybolup gitmiş aşkımız bitmiş
    yine gün ağlıyor sensizliğin üstüne
    yine ben özlem dolu
    yine ben senden uzak
    mechulde kaybolup gitmiş
    aşkımız bitmiş

Güllü - Kaybolan Aşkımız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zulüm

Güllü - Zulüm

Zulüm ettiğinin adı zulüm Sende vicdan yokki olsaydı görürdüm Yalan sözlerin hep yalan Sende kalp olsaydı Yüzümü güldürürdün Sen vicdansız hayiin gaddar Sen insafsız ardımdan vuran Ama bunu neden sorarsan Sen çok iyisin kıymet bilirsin Seni bir ben bilirim nasılsın nasıl hayinsin Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda Tüm oyunlar senin doya doya oyna Bir yazım var anlımın ortasında Ben kölen değilim...
  2. Güllü - Aşkına Kurban

Güllü - Aşkına Kurban

Sen benim ecelim sen benim ahim sevmek oldu bütün sucum ilahim sensizlige mahkum su garip canim yolluna ugruna askina kurban Düsmanin olamam kalbimi kirsan pismanlik duyamam anlimdan vursan raziyim hasretle yakip kavursan ölürüm ölürüm ölürüm inan sensiz sarap ne ki sehir icerim cihan badetseler seni secerim senden asla gecmem candan gecerim yolluna ugruna askina kurban ölürüm ölürüm...
  3. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...
  4. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş