gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Kopamam Senden

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sanki dağlar yıkıldı,Üstüme çöktü dünya O an ölmek istedim sevmiyorum dedin ya Sensizliğin korkusu içime doldu birden
    Dağ Gibi hayallerim devrildi yüreğimden

Unut demek çok kolay gelde bana sor birde
    Sanki sevdan kanımla yazılmış yüreğimde
    Gitme gitme ayrılma benden
    Gitme gitme kopamam senden

Kanım içimde dondu,canım çekildi sandım
    Bu aşk bitti dedin ya,işte o an yıkıldım
    Oysa nasıl sevmiştim,nasılda baglanmıstım
    Bu kısacık ömrümü ömrüne adamıştım

Unut demek çok kolay gelde bana sor birde
    Sanki sevdan kanımla yazılmış yüregimde
    Gitme gitme ayrılma benden
    Gitme gitme kopamam senden

Güllü - Kopamam Senden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Senin Olsun

Güllü - Senin Olsun

güzel olan her ne varsa hep çat kapı seni bulsun benden bile sakladığım uykularım senin olsun canımdan da can yarim sevgin beni yıksın yorsun sensiz çoktan unuttuğum uykularım senin olsun senin olsun soluklarım senin olsun umutlarım varım yoğum can damarım uykularım senin olsun
  2. Güllü - Senin Olmaya Geldim

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.. Benim için aglayıp gözyaşları dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
  3. Güllü - Devran Senin

Güllü - Devran Senin

Seni sevdigim için naz edip kaçıyorsun sevgilim kalp yerine sen taşmı taşıyorsun gün senin devran senin bildigini et bana Sıra bana gelince gösterecegim ben sana Her seyin acısını senden cıkaracagım Bunların hesabını o zaman soracagım gün senin devran senin bildigini et bana Sıra bana gelince gösterecegim sana.. Simdi kozlar elinde birgün kaybedeceksin Zulüm etmek nasılmış o zaman...
  4. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş