gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Of Allahım Of

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum of allahim of nerden ciktin karsima allak pullak oldum
    of allahim of
    bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu
    of allahim of
    derdime bir care bulun yada beni vurun
    of allahim of

Onu gördügümden beri sanki tutsak oldum
    of allahim of
    nerden cikardin karsima allak pullak oldum
    of allahim of
    bana olan oldu tam yerini buldu 12den vurdu
    of allahim of
    derdime bir care bulun yada beni vurun
    of allahim of

Güllü - Of Allahım Of konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zulüm

Güllü - Zulüm

Zulüm ettiğinin adı zulüm Sende vicdan yokki olsaydı görürdüm Yalan sözlerin hep yalan Sende kalp olsaydı Yüzümü güldürürdün Sen vicdansız hayiin gaddar Sen insafsız ardımdan vuran Ama bunu neden sorarsan Sen çok iyisin kıymet bilirsin Seni bir ben bilirim nasılsın nasıl hayinsin Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda Tüm oyunlar senin doya doya oyna Bir yazım var anlımın ortasında Ben kölen değilim...
  2. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  3. Allahım !

Allahım !

. BANA ÖYLE BİR GÖNÜL VER Kİ: Bir kuruluşun tepe noktasında yetkili olsam bile, bunu asla başka şekilde kullanmamalıyım. Günlük yaşamda "ben" yerine, daha çok "sen" sözcüğünü kullanabileyim... BANA ÖYLE BİR SEVGİ VER Kİ: Sonsuz bir hazine gibi bitmesin, çoğalsın daha da sevdikçe, doldursun sarsın çevremi. Hatta düşmanlarımı da sevebileyim... BANA...
  4. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)
  5. allah

allah

allahın neden 99 ismi var neden 100 degilde 99 ?

Sayfayı Paylaş