gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Güllü oyuncak gibi

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni
    Elindeyim işte oyuncak gibi

Bir bakışın yeter kanarım inan
    Ateşler içinde yanarım her an
    Sen sevmesem bile severim her an
    Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi

Bilseydim kalbimi vermezdim sana
    Bilseydim düşmezdim aşk tuzağına
    Artık ne istersen yap sende bana

Bir bakışın yeter kanarım inan
    Ateşler içinde yanarım her an
    Sen sevmesem bile severim her an
    Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Güllü oyuncak gibi
    bu eski şarkıdr. lisedeyken dinlerdim. sevgilimden ayrılınca ben aradım geri dönsün diye. beni anlatıyordu bi aralar.
    aslında hiç sevmem bu tarz şarkıları. ama başa gelince anlammı kazanıyo ne?:)

Güllü oyuncak gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oyuncak

Oyuncak

Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için...
  2. Güllü - Oyuncak Gibi

Güllü - Oyuncak Gibi

gülü elindeyim işte oyuncak gibi gülü oyuncak gibi güllü bir gülüşün yeter gülüoyuncakgibi Nasılda kendine bağladın beni Elindeyim işte oyuncak gibi Artık yerden yere atsanda beni Elindeyim işte oyuncak gibi Bir bakışın yeter kanarım inan Ateşler içinde yanarım her an Sen sevmesem bile severim her an Elindeyim işte oyuncak gibi, oyuncak gibi Elindeyim işte oyuncak gibi Bilseydim kalbimi...
  3. Güllü - Deli Gibi Sevdim

Güllü - Deli Gibi Sevdim

Seni birgün görmesem İnan mutsuz olurum Öyle alıştım sana Yandım yandım tutuştum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen Sensizliğe dayanmak İnan öyle çok zor ki Öyle alıştım sana Yüreğimden vuruldum Deli gibi sevdim,Bittim eridim Anlatmak çok zor,Sevdalardayım Gönlüme girdin,aşkı sevdirdin Yakıp öldürdün beni sen
  4. Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Güllü - Adam Gibi Sev Beni

Artık sabrım kalmadı Ya kal bende yada git Bir görünüp kaybolma Gideceksen durma git Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu kaçıncı özürün Bu kaçıncı yalvarman Adam gibi sev beni Benim sevdiğim gibi Nazın aşkından büyük Deli etme kalbimi Benle oyun oynama Ben oyuncak değilim Üzülen sen olursun İnan ki çok ciddiyim Bıktım yalanlarından Bıktım pişmanlığından Bu...
  5. Gerçek gibi oyuncak Bebekler

Gerçek gibi oyuncak Bebekler

gercek gibi oyuncak bebekler bebek gerçek gibi oyuncak bebek gerçek bebekler resimleri Gerçek değiller aslında plastikten yapılmalar ama arkadaşlarım ne bileyim gerçek gibi duruyorlar inanılmaz dimi ?

Sayfayı Paylaş