Güllü Saç Bandı Yapımı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    saç bandı yapımı çocuk saç bandı bebek modelleri Kendi saç bandını kendi yapmak isteyenler için,çok fazla malzeme kullanmadan istediğiniz renkte istediğiniz modelle saç bandı yapabilirsiniz.Tamamen sizin emeğinize kalan bu bantları yapmak için sizlere oldukça basit bir örnek sunuyorum.

2. axigirl

axigirl Forum Okuru

pyLasm Icin saoL :D:D:D:D
    Guzellermis

:D:D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Çok hoş oldu yaa bunlar 5 liradan aşşa değiller.

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    Çok hoş duruyor... yapsam mı ? :D

5. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    doğumdan sonra kırmızı bitane saç bandı lazım bana

melek kızım bunu beğendi.
  6. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.171
    Ödül Puanları:
    113
    Merakla ortaya nasıl birşey çıkacak diye bekledim gayet şık bir saç bandı çıktı ben beğendim şahsen canım emeğine sağlık olsun:)

7. hemsinli

hemsinli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben bu gullerden yaptım ama lastık bant bulamıyorum nerden alabılırım

Güllü Saç Bandı Yapımı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. saç yapınız

Saç, yapı olarak deri altındaki kök kısmı ile deri yüzeyinden uzanan gövde kısmından oluşur. Saçın kimyasal yapısının % 95'i proteinlerden oluşmaktadır, bu sayede saç güçlü ve esnek olur. Saç teli kafa derisinin yağ tabakasına gömülmüş, küçük bir girinti olan saç kökünden çıkar. Saç kökünün çevresinde ve bitişiğinde bir takım salgı bezleri de bulunur. Bunların en önemlileri saçları...
  2. Güllü - Öğrettin Bana

Bekleye bekleye dönecegini, O mutlu günlerin gelecegini, Gün oldu zannettim ölecegimi, Sensiz yaşamayı ögrettin bana.. Bir kere pişmanlık bile duymadan, O vefasız kalbin hiç sızlamadan, Yaşadın ellerden farkın olmadan, Sensiz yaşamayı ögrettin bana.. Bir selam bir haber gelmedi senden, Utandım kendimden,utandım elden, Sonunda o sevda koptu gönlümden, Sensiz yaşamayı ögrettin bana.. Bir kere...
  3. Güllü beyaz şal modeli ve yapımı

beyaz şal modelleri güllü şal yapımı güllü örnekleri katmerli modelleri yapılışı “Beyaz Şal” modelinin yapılışı şu şekildedir. Işıltılı iple 24 ilmek başlanır. İlk ilmek alınır ve sonra şişe bir kez dolanır. Bir kez kesme işlemi yapılır. İlmekler bitene kadar bu sistemle devam edilir. Arka sıra da aynı şekilde örülür. Yaklaşık bir karış örüldükten sonra düz örgü örülür. Düz örgü de 4...
  4. 2012 Saç Bandı Modelleri

2012 saç bandı modelleri çeşitleri resimleri modası ile ilgili bilgiler burada melekler Saçlarımızın bakımlı ve sağlıklı görünmesi biz melekler için çok önemlidir :) Bunun yanında saçlarımıza verdiğimiz değişik saç modelleri kendimizi iyi hissetmemizi sağlar.Her yıl bu modellerden bazıları öne çıkar,moda olur.Aksesuarları da unutmmak lazım tabi :) Şimdi ekleyeceğimiz aksesuar modelleri ise...
  5. 2014 Saç Bandı Modası

saç bandı modelleri, saç bantları 2014, saç aksesuarları 2014 Sevgili melekler, bu yaz saçlar cıvıl cıvıl olacak. Sevimli ve şık aksesuarlarla renklenen saçlarda en çok tercih edilen aksesuar saç bantları olacak. Doğal dalgalı uzun saçlarda kullanılabilen metal saç bantlarıyla katıldığınız davette gecenin en güzel kadını olabilirsiniz. Ya da bir arkadaş toplantısında saçınızdaki boncuklu ya...

Sayfayı Paylaş