gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Sen Yoksun Ya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen yoksun ya dargın düştüm mutlulukla avutmadı resimlerin.. Sen yoksun ya hasret bela oldu başa içindeyim ateşlerin.. Günüm zehir..Gecem zindan..
    Ayrılık denen bu bitmez isyan..

Her nefes yarım simdi
    sızlıyor canım simdi
    acıların içinde
    ben varım simdi..

Güllü - Sen Yoksun Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Param Yoktu

Güllü - Param Yoktu

Sabah Kalktim Erkenden Gelmek İÇİn Ben Sana Bİrden DÜnyam Karardi Ceplerİme Bakinca Yol Parasi Çiksada Yemek İÇİn Yetmezkİ EŞten Dostan İstedİm Ay Ortasi Yok Dedİ Param Yoktu Gelemedİm Utandim SÖyleyemedİm Dİyorsunkİ Sen Bana Gel Gel Gel Ne Yİyecez Ne İÇecez AÇ Karninami Gezecez İstersen Bİzİm Eve Gel Gel Gel
  2. Güllü - Gülüşüne Yandım

Güllü - Gülüşüne Yandım

güllü gülüşüne yandım Nerden sevdim bilmem seni Deli ettin beni deli Yüregim bir yangın yeri Yanıyorum ben.. gönlüm düştü ateşine can dayanmaz hasretine ne kadar da zalim olsan seviyorum seni yine! yandım yandım gülüşüne yandım sana yandım vefasız! bu sevdada ben aldandım seni gidi hayırsız! Terkedipte gittin beni Aşka pişman ettin beni gözlerim bir yagmur seli aglıyorum ben
  3. Altay - yok Ya

Altay - yok Ya

yok ya yok ya aşkım yok ya gülen yüzüm durmadan ağlar yok ya yar yok ya derdim çok yar al yanına allahâ��im kurtar geçen günler takrar geri gelir mı aşk açısı bu bir günde geçer mı etrafımda hiç dostum yok gör allahâ��im uzat elini al yanına kurtar beni yok ya yok ya aşkım yok ya gülen yüzüm durmadan ağlar yok ya yar yok ya derdim çok yar al yanına allahâ��im kurtar yok ya...
  4. yoksun ya....

yoksun ya....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. ya yoksa babam..

ya yoksa babam..

ya hayatta deilse yada hayatta ama tanımıyorsan,yada seni istemiyorsa ... baban.. melekler benim durum az biraz karışık; annemle babam annem hamileyken(bana) ayrılıyorlar ve annem yeniden ben 2 yaşındayken evleniyor..tabii babamı böylelikle tanımam dolayısıyla sewmem mümkün olmuyor.. annemin ikinci eşi ise 2 sene önce rahmetli olunca bu babalar gününü bana iyice boş gelmeye başladı derken...

Sayfayı Paylaş