gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp
    perdeyi kapatmışsın

Kalbindeki derdine derman olmaya geldim
    Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim
    Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne
    kararlıyım bu gece senin olmaya geldim..

Benim için aglayıp
    gözyaşları dökmüşsün
    Yollarıma bakıpta
    hep boynunu bükmüşsün

Güllü - Senin Olmaya Geldim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Sabah Olmadan

Güllü - Sabah Olmadan

Rüyamda gördüm seni bu gece hemen uyandım sabah olmadan gözyaşlarım birden boşalıverdi seni düşündüm sabah olmadan gözlerimde senin gözlerin kaldı ellerimde senin ellerin kaldı giden yıllarımda yılların kaldı seni düşündüm sabah olmadan seni düşündüm sabah olmadan
  2. "Gelinim olmasını çok isterdim"

"Gelinim olmasını çok isterdim"

Yeni bir aşk doğar diye düşünüyorum ebru gündeşle doğuş arasında bu konudan sonra.. Şarkıcı Doğuş katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında yaşadığı aşkları, devam eden evliliği ve bu evliliğin eninde sonunda sona ereceğine kadar birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Hayatından mutsuz olduğunu söyleyen Doğuş, devam eden evliliğinin eninde sonunda sona ereceğini söyledi....
  3. Kusursuz gelin olmanın yolları

Kusursuz gelin olmanın yolları

uzun boylu olmanın yolları kilolulara gelinlik modelleri kilolular nasıl gelinlik giymeli Her genç kızın en büyük hayallerinden biri beyaz bir gelinlik mutlu bir yuva yatar bu çok özel ve önemli bir günde kusursuz bir gelin olmayı hangi genç kız istemez ki işte sizlere kusursuz gelin olmanız adına çok önemli tüyolar Gelinlik seçerken vücut özelliklerinizi bilmeniz önemlidir. Her ne kadar...
  4. MeLek OLmaya geLdim =)

MeLek OLmaya geLdim =)

. .............
  5. Bahar Olmadan Gel

Bahar Olmadan Gel

Açsın aşk çiçekleri Tutuşsun bedenlerimiz Sevişirken bulutlarda Sevgisiz kalmadan gel Sıcaklığına dokunmak Gözlerinde kaybolmak Kalbimin atışını Hissetmen için gel Soğuklarda baharım ol Gir gönlüme canım ol Sensiz yaşamak çok zor Baharı beklemeden gel

Sayfayı Paylaş