gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Güllü - Yemin Ederim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

güllü canımda can gibi bağlıyım sana Çıldırırım seni birgün görmesem Canımda kan gibi alıştım sana
    Bir ömür gönlümün sahibi sen ol
    Ölesiye tutkun aşıgım sana

Seviyorum seni yemin ederim..
    Yalnız senin için çarpar yüregim..
    Öyle büyük aşk ki sana duydugum
    Yanındayken bile seni özlerim..

Ne olur bir ömür gitme yanımdan
    Çıkma yüregimden çıkma dünyamdan
    Tüm alem bilirki sensiz yaşamam
    Canımda can gibi baglıyım sana..
    Ölesiye vurgun aşıgım sana..

Haram olsun sensiz aldıgım nefes
    zindan olsun sensiz dogan her günes
    sevdanla tutustu sönmez bu ates
    deli divaneyim vurgunum sana..

Güllü - Yemin Ederim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Zulüm

Güllü - Zulüm

Zulüm ettiğinin adı zulüm Sende vicdan yokki olsaydı görürdüm Yalan sözlerin hep yalan Sende kalp olsaydı Yüzümü güldürürdün Sen vicdansız hayiin gaddar Sen insafsız ardımdan vuran Ama bunu neden sorarsan Sen çok iyisin kıymet bilirsin Seni bir ben bilirim nasılsın nasıl hayinsin Aşk oyunsa ben yokum bu oyunda Tüm oyunlar senin doya doya oyna Bir yazım var anlımın ortasında Ben kölen değilim...
  2. Güllü - Rezil Ederim

Güllü - Rezil Ederim

sen beni hafife almasan iyi olur bilirsin her seven bir parça deli olur bir yangın içimde hem de başka biçimde çekip gitmeyi aklından geçirme aklını başına ay be güzelim kimseyi tanımam yemin ederim zannetme susarım ben her yanlışa bak seni ele güne rezil ederim
  3. Güllü - Aşığım

Güllü - Aşığım

ilk defa sevdi gönlüm tutustum sana yandim ugruna ben ölürüm deli gibi asigim degisti bütün dünyam sanki bir rüya dayim sensiz artik olamam deli gibi asigim deli gibi asigim deli gibi asigim gözlerine asigim gülüsüne asigim gülyüzüne deli gibi asigim cilginca bir sevda bu arzuyla tutku dolu yügreyim seninle mutlu deli gibi asigim yügreyim seninle dolu deli gibi asigim degisti bütün dünyam...
  4. Güllü - Acımıyorsan

Güllü - Acımıyorsan

tek tesellim kaldı oda hayalin onuda al eğer acımıyorsan hiç düşünme beni ne olur halim hep uzaklarda kal acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın dağlar gibi umutlarımı çaldın bu günümü yarınlarımı gel canımıda al acımıyorsan unutmak istesem unutulmuyor seven gönül sözle avutulmuyor bir kadeh boşalıp biri doluyor kır kadehleride acımıyorsan yaktın sevgi denen duyglarımı yıktın...
  5. Güllü abiyeler

Güllü abiyeler

güllü abiyeler Göğsünde zarif bir gül yada çiçekle süslenmiş bu abiyeler bir harika kızlar :)

Sayfayı Paylaş