gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Güllüoğlu 100 işçi alacak

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Güllüoğlu şirketi, bu yıl açacakları 2 mağazaya 50 ila 100 arasında yeni işçi almayı planlıyor. [​IMG]
    Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, krizde işçi çıkarmadıklarını, şu anda 960 kişiye istihdam sağladıklarını belirterek, bu yıl açacakları 2 mağazaya da 50 ila 100 arasında yeni işçi almayı planladıklarını bildirdi.

Yeni ürünlerinin tanıtım toplantısında konuşan Güllü, 2009 yılında iki yeni mağaza açarak müşterilerini ağırlamaya başlayacaklarını belirtti.

''2008 yılında toplam 8 mağaza açtık. Toplamda 33 şubeye ulaştık, 2009 yılında da bu artışı devam ettirmeyi hedefliyoruz'' diyen Güllü, krize rağmen ciro kaybı yaşamadıklarını, krizi yeni pazarlar ve yeni ürünlerle aşmaya çalıştıklarını, 22 ülkeye ihracat yaptıklarını kaydetti.

Güllü, krizden etkilendiklerini dile getirerek, ''Krizde işçi çıkarmadık, şu anda 960 kişiye istihdam sağlıyoruz ve 2009 yılında açacağımız 2 mağazaya 50 ila 100 arasında yeni işçiler almayı planlıyoruz'' diye konuştu.

YENİ ÜRÜNLER

Yeni ürünleri hakkında bilgi veren Faruk Güllü, herkesin favorisi fındık kremasının lezzetini vitamin deposu tahin ile bir araya getirdiklerini, Türkiye'de ilk kez üretilen tahinli fındık kreması ''Lalinella'nın'', özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi olacağını söyledi.

Güllü, ''Milon'' ve diyabetik ürünlerinin de seçici müşterilerin ilgisini çekeceğini kaydetti.

Türkiye'de ilk kez özel krema dolgulu ezmelerinin Güllüoğlu'nun ustaları tarafından üretildiğini belirten Güllü, hiçbir katkı maddesi bulunmayan ''Milon'' ezmelerinin, özel krema dolgularıyla hazırlanan çikolata kaplı Antep fıstıklı ve bademli çeşitleriyle müşterilerin beğenisine sunulduğunu bildirdi.

Güllüoğlu 100 işçi alacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 100 öpücük

100 öpücük

Yurt dışınnda yaşayan adam karısına bir mail gonderiyor: Sevgili karıcığım, bu ay maaşımdan sana para gönderemiyorum, onun yerine 100 öpücük gönderiyorum. Sen benim bir tanemsin. Kocan Allen Karisi da ona cevap veriyor, Sevgili askim, Gonderdigin 100 öpücük için tesekkür ederim. Masraflar söyle; 1- Sütçü bir aylik süt için 2 öpücügü kabul etti, 2- Elektrikçi 7 öpücükten sonra anlasmaya razi...
  2. Alacak hakları

Alacak hakları

Alacak hakları Bir kimseye (alacaklıya) bir başkasından (borçludan) bir şeyi vermesini,yapmasını veya yapmamasını isteme yetkisi sağlayan haklara denir.Bunu doğuran etkenlerin başında akitler (sözleşme) gelir.Haksız fiil sebepsiz zenginleşme veya çeşitli kanun hükümleri de bu hakları doğurabilir.Bu hakların özelliği sadece alacaklı ile borçlu arasında bir hukuki bağa...
  3. Güllüoğlu, internetten 4 ton baklava sattı

Güllüoğlu, internetten 4 ton baklava sattı

TÜRKİYE’nin ilk on-line baklavacısı Güllüoğlu Faruk Güllü, yılın ilk yarısında internetten Türkiye’nin dört bir yanına toplam 4 ton baklava satışı gerçekleştirdi. Baklavacı Güllüoğlu sanal şubesinden en çok cevizli, fıstıklı ve kuru baklava siparişi verildi. Baklavacı Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, "4 yıl üzerinde çalıştığımız bir projeydi ve hayata geçirdik. Amacımız...
  4. 100 kalori yakmanın 100 yolu

100 kalori yakmanın 100 yolu

Kahvaltı Kahvaltıda sütünüzü şeker yerine taze meyvelerle tatlandırın 1. Yağlı süt yerine yağsız veya yarım yağlı süt için. 2. Kahvaltılık gevrek veya meyve suyunuz için kullandığınız tabağı veya bardağı küçültün. 3. Sütünüzü şeker yerine taze meyveyle tatlandırın. 4. Enerjisiz tatlandırıcılarla yapılmış light yoğurdu tercih edin. 5. Ekmeğinizi tamamen tüketmek yerine birisiyle...
  5. 100 oldum:)

100 oldum:)

Çok mutluyummmm :D Bugün sizlerin sayesinde tecrübe puanım 100 oldu melişler :dp8:hepinize tek tek teşekkür ederim.. seviyorum sizleri... Mersi şekerlerim...:dp8:

Sayfayı Paylaş