gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Güllüoğlu, internetten 4 ton baklava sattı

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

TÜRKİYE’nin ilk on-line baklavacısı Güllüoğlu Faruk Güllü, yılın ilk yarısında internetten Türkiye’nin dört bir yanına toplam 4 ton baklava satışı gerçekleştirdi. Baklavacı Güllüoğlu sanal şubesinden en çok cevizli, fıstıklı ve kuru baklava siparişi verildi.

Baklavacı Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, "4 yıl üzerinde çalıştığımız bir projeydi ve hayata geçirdik. Amacımız müşterilerimizin bize her an, her yerden ulaşabilmesi. Müşterilerimize trafiğe takılmadan ürünümüzü teslim etme kolaylığını ve rahatlığını yaşatıyoruz" dedi.

Hürriyet

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Güllüoğlu, internetten 4 ton baklava sattı
    oo köşey dönmüş emeğine sağlık canım

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Güllüoğlu, internetten 4 ton baklava sattı

Baklavaa nasıl gözüküyor yaaa ayy canım istiyoo

Güllüoğlu, internetten 4 ton baklava sattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kekli baklava

kekli baklava

baklava dilimi nasıl kesilir kekli baklava nasıl kesilir nasil baklavalı kek Hamuru İçin: 1 çay kaşığı sıvı yağ 1 çay kaşığı yoğurt 1 kabartma tozu 1 yumurta vanilya aldığı kadar un Keki için: 3 yumurta 1 su bardağı süt 1 su bardağı öğütülmüş fındık 1 su bardağı şeker 1 su bardağı sıvı yağ 1 paket kabartma tozu aldığı kadar un not:(kekten katı olacak) şerbeti için: 5 bardak şeker 6 su...
  2. Şampiyona süresince 4 milyon adet bayrak sattılar

Şampiyona süresince 4 milyon adet bayrak sattılar

Sakarya'nın Geyve ilçesinde kurulu İstiklal Bayrak firması, satışlarının yüzde 100'ün üzerinde artmasını sağlayan 2008 Avrupa Futbol Şampiyonası'na bayrak yetiştirmek amacıyla 24 saat kesintisiz üretim yapıyor. İstiklal Bayrak adıyla üretim yapan Batı Emprime Tekstil Ltd. Şti'nin sahibi Mustafa Can,10 yıldan bu yana ihracat yaptıklarını belirterek, talepleri karşılamakta zorlandıklarını...
  3. Güllüoğlu 100 işçi alacak

Güllüoğlu 100 işçi alacak

Güllüoğlu şirketi, bu yıl açacakları 2 mağazaya 50 ila 100 arasında yeni işçi almayı planlıyor. Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Güllü, krizde işçi çıkarmadıklarını, şu anda 960 kişiye istihdam sağladıklarını belirterek, bu yıl açacakları 2 mağazaya da 50 ila 100 arasında yeni işçi almayı planladıklarını bildirdi. Yeni ürünlerinin tanıtım toplantısında konuşan Güllü, 2009 yılında iki...
  4. Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

Kadınlar internette en çok neleri satın alıyorlar?

internetten ne satılır internette ne satılır internette satabilirim satabilirim internetten Çoğu kadınlar gerek üşengeçlikten gerek vakitlerinin olmamasından dolayı internetten alışveriş yapmakta..Ben şahsen biraz çekimser kalıyorum bu konuda çünkü satın alacağım ürünü ben sadece gözlerimle değil her şekilde yakından incelemeliyim ve o anda eğer denenecek bir ürünse üstüme takıp yakışıp...
  5. Baklava

Baklava

Ramazan aylarinda cok yaygin olan tatli cesiti Bayramlarda cevizli baklava baklava cesitleri...

Sayfayı Paylaş