gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

gülme garantili resimlerrr gül güllll

Konu, 'Çöplük' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 3 Aralık 2008
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: gülme garantili resimlerrr gül güllll

:haha::haha:süperr yha bayıldım emeğine sağlıkkkkk

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

sonuncusu manyak ya:haha::haha::haha::haha::haha:

paylasım için saol

4. prudentgirl

prudentgirl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha::haha::haha:

5. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:bende koptumm:hhh:

6. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

:haha::haha::haha:
    emeğine sağlık ya hepsi süper...

gülme garantili resimlerrr gül güllll konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülme garantili yazı okuyun

gülme garantili yazı okuyun

- Kim var tuvalette ?" - Kimi isterdin, Ajda Pekkan mı Cem Yılmaz mı ?" Ne salaksın ya bu evde iki kişiyiz.Sen dışarıda olduğuna göre burada kim olabilir? - Aman aman iyi ki bir soru sorduk sanada.Ukala şey - Tuvalette misin? - Evet.Nasıl anladın,Nasadan mi bildirdiler? - Ne yapıyorsun orada ? - Hep tüketici olduğumdan şikayet ederdin ya. Üretime katkıda bulunuyorum. - Tuvaletten...
  2. (gülme garantili) komik konuşmalar

(gülme garantili) komik konuşmalar

komik konuşmalar komik konusmalar sesli konuşmalar sesli en Adam gazeteciye gidiyor. -Usta bir Sabah ver, bir Akşam ver diyor. Gazeteci de -sana günde bir Posta yeter diyor . Bu örneği bildikten sonra ben nasıl gönül rahatlığı ile gazete alabilirim ki? Sonra minibüs şöförü sesleniyor: -Arkadan vermeyen kaldı mı? Bende , -arkadan uzattım sen önden alamadın mı" diyorum. Böyle bir...
  3. Gülme

Gülme

Bazen gülme psikiyatrik anlam taşır. Boş, aptalca gülme adolesantlarda hebefrenik şizofreninin klasik bir özelliğidir; bu duruma bugün ender rastlanmaktadır. Pick hastalığı (bkz.) gibi, lobus frontalisteki yavaş gelişen lezyonlar bazen bir aptallık durumuna yol açarlar, hasta tekrar tekrar aynı şakaları yapar ve bunlara kendisi güler. Tekrarlı ve yersiz gülme nöbetleri ise, serebral...
  4. gülme garantili  resimler

gülme garantili resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yüzde Yüz Gülme Garantili Photosop Resimler....

Yüzde Yüz Gülme Garantili Photosop Resimler....

Komik Resimler Komik Photosop Resimler Bayanlar şimdi geriye yaslanın ve gülmeye odaklanın...Bütün sıkıntılarınızdan 5dk uzaklaşın...Eminim sizde benim gibi gülme krizine direceksiniz zira...:D:D Bakalım komik photosop resimlerimizden derlememizde neler varmışş...

Sayfayı Paylaş