gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gülme krizine gireceksınız

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gülme krizine gireceksınız

teşekkürler:D:D:D

3. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:hehe çok tatlılar yaaaa...
    teşekkür.

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

kedi süperdi emeğine sağlık canım

gülme krizine gireceksınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülme krizine girmek isteyenler buraya:D

Gülme krizine girmek isteyenler buraya:D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gülme krizine girmek istiyorsanız okuyabiliriniz...

Gülme krizine girmek istiyorsanız okuyabiliriniz...

Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim, Şükrü Bey sana söylemedi mi? Bayram...
  3. GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLme KriZiNe GiRMeK İsTiYoRSaNıZ OkUyUn =D

GüLmeye hazır oLun MeLekLerim....:laugh: Bir dönem bir genel müdür yardımcılığı yapmış birisi anlatıyor: "Sene 1965. Bir genel müdürlükte özel kalem müdürü yardımcısıyım.. Bayrama 10 gün var.. Benim müdür hastalandı.. Ben ise işe gireli 2 hafta olmus, olmamış. Genel Müdür bey beni çağırttı: - Tebrik kartları hazır mı?.. Şaşırdım: - Anlamadım! Hangi kartlar efendim? - Aman evladim,...
  4. Saba Tümer gülme krizine girdi

Saba Tümer gülme krizine girdi

Iste bizim Türklerin farki, ya yazi komik videoyu da izledim o daha bi komik :D allah kimsenin basina ucakda öyle bir korku vermesin...Türk milli takimina cok gecmis olsun... Hasan Şaş, Dünya Kupası karşılaşmaları sırasında Çin'den Japonya'ya giderken uçakta yaşadığı korkuyu anlatınca ekranda kelimenin tam anlamıyla kahkaha tufanı koptu. Tümer, Hasan Şaş'ın sözleri karşısında canlı...
  5. Sefa Doğanay Saba'yı gülme krizine soktu

Sefa Doğanay Saba'yı gülme krizine soktu

sefa doğanay saba yı gülme krizine soktu sefa doğanay ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses taklidi takliti Son dönemlerin en popiler yarışması Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin birincisi Sefa Doğanay, ünlülerin tıpa tıp taklidini yaparak, birinciliği kazandığı gibi Saba Tümer'ide gülmekten çatlattı Melek'lerim:) Stüdyo da ki kahkaha krizlerinin ardı arkası kesilmedi ve Saba Tümer resmen kriz...

Sayfayı Paylaş