gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gülme Resimleri Gülümseme Fotoğrafları

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gülme Resmi Gülme Resimleri

Sevgili melekler, herşey içten bir gülümseme için değil midir ? Birine yardım ettiğimizde içten bir teşekkürler gördüğümüz o yüzde ki gülücük herşeye bedel değil midir ? Evladımızın bir gülüşü dünyalara değmez mi ? Ya da yaklaşan ramazan bayramında ziyaretlerine gideceğimiz annelerimiz, babalarımız, dedelerimiz ve büyükannelerimizin yüzlerinde ki gülümsemeyi görmek içimizi huzurla kaplamaz mı ? Unutmayın ki gülümseme de bir sadakadır. Bu konumuzda büyüğünden küçüğüne her yaşta ki bayanlardan gülme resimleri ile karşınızdayız... :D

Gülme Resimleri Gülümseme Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülümseme...

Gülümseme...

çok hoşuma gitti..izlemenizi tavsiye ederim:) YouTube - kısa film GÜLÜMSE / Smile
  2. Gülme

Gülme

Bazen gülme psikiyatrik anlam taşır. Boş, aptalca gülme adolesantlarda hebefrenik şizofreninin klasik bir özelliğidir; bu duruma bugün ender rastlanmaktadır. Pick hastalığı (bkz.) gibi, lobus frontalisteki yavaş gelişen lezyonlar bazen bir aptallık durumuna yol açarlar, hasta tekrar tekrar aynı şakaları yapar ve bunlara kendisi güler. Tekrarlı ve yersiz gülme nöbetleri ise, serebral...
  3. gülme garantili  resimler

gülme garantili resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları

Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları

Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları Merhaba millet Rammstein resimleri, Rammstein fotoğrafları istiyorum sizden. Ben koyu bir Rammstein hayranıyım ama bu sene eurovisionda bize rakip olunca biraz sıkıldım :S
  5. Yüzde Yüz Gülme Garantili Photosop Resimler....

Yüzde Yüz Gülme Garantili Photosop Resimler....

Komik Resimler Komik Photosop Resimler Bayanlar şimdi geriye yaslanın ve gülmeye odaklanın...Bütün sıkıntılarınızdan 5dk uzaklaşın...Eminim sizde benim gibi gülme krizine direceksiniz zira...:D:D Bakalım komik photosop resimlerimizden derlememizde neler varmışş...

Sayfayı Paylaş