gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gülmek ıstiyorum diyenlere

Konu, 'Komik Resimler' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. CiCi-MeLeK

CiCi-MeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gülmek ıstiyorum diyenlere
    komix paylaşım
    teşekkürler

gülmek ıstiyorum diyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasil Bir Iş Istiyorsunuz?

Nasil Bir Iş Istiyorsunuz?

İşinizi değiştirmek mi istiyorsunuz? Yoksa bu sizin ilk iş deneyiminiz mi olacak? Peki, yeni işinizle ilgili ne gibi planlarınız var? Sağlıklı bir karar verebilmek için önce kendinize ne istediğinizi sormanız gerek. İş hayatınızda mutlu olmak istiyorsanız, öncelikle kendinizle dürüst bir görüşme yapmalısınız. Daha önceki birikimlerinizi ve becerilerinizi iyice sorguladıktan sonra, can alıcı...
  2. Hamileyseniz veya Kalmak Istiyorsaniz Dikkat !

Hamileyseniz veya Kalmak Istiyorsaniz Dikkat !

Riskli gebelik Hamileliklerin pek çogu problemsiz seyreder ve hayal edilen saglikli bebek ve anne ile mutlu sona veya baslangica ulasir. Ancak bazi hamileliklerde ya bastan var olan veya ilerleyen gebelik haftalarinda ortaya çikan, bazen annenin bazen bebegin ve çogu zaman da her ikisinin sagligini tehdit eden problemler ortaya çikar. Iste bu hamileliklere dogum biliminde genel olarak...
  3. gülmek isteyenlere:)

gülmek isteyenlere:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

Sana Sımsıkı Sarılmak Istiyorum

sana sarılmak istiyorum sana sımsıkı sarılmak istiyorum sarilmak sarılıp uyumak sımsıkı istiyordum Sana sımsıkı sarılmak istiyordum...bir kez görsem,bitirsem içimdeki özlemini bu kadar zor gelmeyecekti senden,sevginden vazgeçmek...Nasıl olsa alışkınım ya seni görmemeye , galiba böyle de başarabilirim...‘Ama eğer hissedersen hayatından çekildiğimi bana sana geri dönmemem için şans dile Neler...

Sayfayı Paylaş