gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

gülmek yasak..kahkaha serbest

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

[FONT=&quot]**Yerin kulağı var derler. Benimde kulağım var. Peki ben yermiyim. Hayır yemem![FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]**bir adam kendini sürekli tuvalete atıyomuş... NİYE????????????? çünkü kendini bir bok sanıyomuş[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**İLK SEFERDE KAZANAMAZSAN SUÇU AMİRİNE AT,İKİNCİ SEFERDE KANAMAZSAN HİLE YAP,ÜÇÜNCÜ SEFERDE KAZANAMAZSAN VAZGEÇ SALAKLIĞIN ALEMİ YOK((-[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**türküm doğruyum çalışkanım iyi gelirli bir bayanla evlenmek istiyorumm [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**sene bin dokuz yüz çift sıfır dedem bilmez ama babam kesin bilir salı cuma namazından çıktıktan sonra atın üstünde ama YAYA harbe gidyoruz ÇÖLDE kar diz boyu karşımda düşman askeri çektüm kılııc ı iki el ateş ettim adamı bacağından vurdum ama benim kolumu alçıya aldılar hastaneye son sürat gidiyoruz ama arabada bir damla benzin YOK neyse o zamanlar elektrik nerde mum ışığında tv izlerdik[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]***Ölmüş karga gözümü oysunki, susuz yüzme havuzunda boğulayımki,bozuk araba beni ezsin ki seni çokkk düşünüyorum ;-))[/FONT][FONT=&quot]
    [/FONT][FONT=&quot]***aşk; italyada trajedi ingilterede komedi fransada dram türkiyede haram [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]***BU İKİ KÜÇÜK SATIR SANA BENİ HATIRLATIR HAYDİ ORADAN KATIR SANA LAZIM SATIR ŞEYTAN DİYOR AL YATIR KES KITIR KITIR [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]***gülü seven dikenine katlanır,kaktüs sevenin vay haline[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**HeM iÇkİyEyE hEm SiGaRayA aYnI AnDa YeTiŞeMiyOr mUsUnUz??......>TÜTÜN KOLONYASI İÇİN[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**Almis eline bir cicek sevecek-sevmeyecek ulan essekogluesek cicek nerden bilecek...[/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**BEN BIR DELI ASIK ELIMDE CATAL KASIK ASKI YEDIM BITIRDIM SANA KALDI BULASIK [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**ALTIN GİBİ BİR ÇOCUK VARMIŞ KADININ BİRİ BOZDURUP BİLEZİK YAPMIŞ [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**AşK YaSaK SeVgI YaSaK NeYmIş eFeNdIm yAşIm uFaK.. [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]***Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar Çünkü Orda Su daha Ucuz [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT][FONT=&quot]**evde kalmış kızlar müjde.......... adınızı,yaşınızı,boyunuzu,kilonuzu yazıp 2111\'e gönderin aileniz yerine turşunuzu biz kuralım......... (dikkat...ilk 10\'a girene turşu bidonu hediye......)[/FONT]
    [/FONT]
    [FONT=&quot]

[/FONT]

gülmek yasak..kahkaha serbest konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmek serbest

gülmek serbest

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gülmek serbest :D

gülmek serbest :D

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. gülmek isteyenlere kahkaha modunda resimler

gülmek isteyenlere kahkaha modunda resimler

4. Rüyada çok gülmek kahkaha atmak ne demek

Rüyada çok gülmek kahkaha atmak ne demek

Rüyada Çok Çok Gülmenin Tabiri Nedir Rüyada Çok Çok Gülmek Ne Anlama Gelir Hani bazen olur, rüyanızda ağladığınızı görür ya da güldüğünüzü görürsünüz. İşte biz bu kez bu konumuzda rüyada gülmek hemde çok çok gülmek kahkaha atmak ne demek diyenlerin isteğini yerine getiriyor ve gülmenin tabirini sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Rüyada güldügünü görmek, gam ve kedere yo-rumlanir. Eger...
  5. Hamilelikte Neler Yasak Neler Serbest ?

Hamilelikte Neler Yasak Neler Serbest ?

Bu konu, Hamilelikte Neler Yasak Neler Serbest konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebeliğin ilk gününden itibaren hayatınızda yepyeni bir dönem başlar. Artık sorumluluğunu aldığınız minik yavrunuz sizinledir. Ve en iyi şekilde bakılmak için sadece size ihtiyacı vardır. Gebeliğiniz süresince sadece kilonuz, fiziğiniz değil, yeme-içme alışkanlıklarınız ve hareketleriniz de...

Sayfayı Paylaş