gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gülmekten çatlatan espriler arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben neşeli bir tipim.Nette sürekli komedi ağırlıklı takılırım.Artık espriler hep aynı.Şöyle insanı gülmekten ikiye yardıracak komik espriler arıyorum.Bakalım burdan ne çıkacak ? :D

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Bir Adam saçlarını önce ortadan ayırıyormuş sonra liseden ayırmaya baslamış
    Adamın biri omoyla yıkanmış maymuna dönmüş neden? Omayla her şey ilk günkü gibi :

Adamın biri sinemaya gitmiş önündeki adama burası boş mu demiş adamda hayır siemens demiş.,

Adamın biri varmış, ikinci dönem düzeltmiş..

Adamın biri yolda yürüyormuş.kafasına BUDA heykeli düşmüş.adamda BUDA MI gelecekti başıma demiş.

Adamın gözü dalmış, burnu yaprak. adamın kafası kızmış, vücudu erkek.

Atla gel hemen. at yok taksiyle gelsem olmazmı?

Benim gözlerim çok sağlamdır ta yüz seksen mili yon kilometre uzaklıktaki güneşi bile gayet iyi görebiliyorum.

Cin Ali mavi mürekkebe düşerse ne olur :)

Sporcuydu dereceye girmek için çok çalıştı şimdi hasta, derece ona giriyor..

gülmekten çatlatan espriler arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eSPRiLeR

eSPRiLeR

Şansızlığa bak ! Elektriği Edison buldu ama faturalarını biz ödüyoruz. Sana birtane vururdum ama ! Dua et hayvanları koruma derneğindeyim. -Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi Yüksek Okul ? -Ali Paşa İlkokulu. -Hani Yüksekokuldu ? -Evet Yüksekokul ! Tam 6 katlı !! Yangın dolabını açmışlar ne olmuş ? Yang çok kızmış !!!!! Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o...
  2. Espriler...

Espriler...

Milyonlarca sperm arasindan birinci gel. Bir de yasadigin su hayata bak! Tanrim! Kendim için bir sey istemiyorum. Yalnizca anneme parali ve güzel bir gelin nasip et Hakan Sükür sakatlaninca onu kim tasir? Hakan Tasiyan!! Kursunlar cok utangactir, adres sormazlar!! Bir zencinin koluna düsen kadin neder? Eyvah, Karakola düstüm! Tartmioyr abi bu terazi, kim sürdü üstüne...
  3. Gıcık espriler

Gıcık espriler

gıcık duvar yazıları gıcık espriler erkekleri eden nickler erkeklere nickler eden Hangi tene krem sürülmez? Antene Trenler ne zaman üşürler? Haydutlar soyduğu zaman Hangi piller patlar? Torpiller Kirpiler nasıl oyun oynarlar? Çok dikkatli Buzdolabına giren sineğe ne olur? Yazık olur Domates nasıl kızarır? Yüzüne tokat atınca Deniz niçin tuzlu olur? Balıklar kokmasın...
  4. Kendi kendine espri yapıp güLmek

Kendi kendine espri yapıp güLmek

kendi kendine gülmek hamilelikte gülmek hamilelikte çok gebelikte bir yalniz insan eylemidir her insan en azından bir defa yaşamıştır bu durumu, ya da sokakta yürürken karşısından gelen insanın tek başına olduğu halde neden güldüğüne anlam veremeyip kendine sardığı olmuştur *
  5. Tırnaklarınız çatlamasın

Tırnaklarınız çatlamasın

Geçenlerde Molped Facebook sayfasında gördüm ki "üzerinde oje varken tırnakları törpüleyince, çatlamaları önlenebiliyormuş." Denemekte fayda var.. ;)

Sayfayı Paylaş