gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 2

Konu, 'Karikatürler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; en komik karikatürler hakkında bilgiler vermektedir.

Melekler, Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler serimize ikinci bölümle devam ediyoruz. Eğer beğenirseniz devamı geleck, sizler için araştıracağım. İlk bölümden sonra şimdi geçelim 2. bölümümüze hahahahahaha

SadmiN bunu beğendi.
Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmekten karnınız ağrıyacak %1000

gülmekten karnınız ağrıyacak %1000

Dün yapılan bir operasyonla Ajda Pekkan’ın alnı sonunda ensesine ulaştı. Bak Barbie’ciğim,sen daha TOY sun. Türkiye’de en demokratik olay, trafik kazaları; herkes eziliyor... Tüh!.. Amortiyi tek rakamla kaçırdım yine... Oğlum,senin zayıflaman için daha 40 fırın ekmek yemen lazım.. Suçlu ayağa kalk!..Çocuklu bayana yer ver!.. Daha son kullanma tarihine çok var, Yavaş iç şu meyve suyunu......
  2. Penguen Karikatürleri ve Kapakları(1-2 ADET 16+ VAR)

Penguen Karikatürleri ve Kapakları(1-2 ADET 16+ VAR)

penguen karikatürleri penguen karikatür karikatürler karikatürler oku
  3. Azrail karikatürleri -2

Azrail karikatürleri -2

azrail karikatürleri azrail karikatürler
  4. Ilğinç itiraflar.... GÜLMEKTEN KARNIMA AĞRILAR GİRDİ..

Ilğinç itiraflar.... GÜLMEKTEN KARNIMA AĞRILAR GİRDİ..

Çaylar demli olsun Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum. Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt; olursa olur olmazsa çay demleriz.' Hala gülmekteyim. Erkek , 24 , Ankara :piha: Ülkemizde kişi başı milli gelir 10.000$'a yaklaşmış. Benim cebimde 10 YTL var. Kim hakkımı yiyorsa haram olsun! Kadın, 34, İstanbul :piha: Dün haberlerde çıkan tekstil sektörünün krize...
  5. Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 1

Gülmekten Karnınızı Ağrıtacak Karikatürler 1

Bu konu; en komik karikatürler konusunda bilgiler vermektedir. Melekler, şimdi sizlerle paylaşacağım karikatürler biraz sokak ağzı olacak ama kopma garantili :D:D Hani bunları görüp te gülmeyecek birini düşünemiyorum. Umarım beğenirsiniz. Ben bu tarz karikatürlere bayılıyorum hahahahahahahahaha Bunlar beni kesmedi diyorsanız tıklayın

Sayfayı Paylaş