gebe
  1. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

gülmekten kırıl

Konu, 'Çöplük' kısmında gurbet kuşu tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 4 Haziran 2008
  2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gülmekten kırıl

:dp47::dp47::dp47::dp47: eline sağlık canım..paylaşım için tşkler..ama paylaşımları alırken lütfen diğer site isimlerini de getirmeyelim..şimdilik konudaki site isimli resmi aldım.buna özellikle dikkattt..saygılarımla..

Son düzenleme: 4 Haziran 2008
  3. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

güzeldiler........

4. gurbet kuşu

gurbet kuşu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

ayyyyy fark etmemişim daha dikkatli olurum teşekkürler darkangel

5. meleklerin sultanı

meleklerin sultanı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Ellerine sağlık....

6. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

teşekkürlerrrrrrr :))

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

diş fırçası ve tuvalet kağıdına bittim :D:D emeğine sağlık + 100 rep :D

8. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

çok güldüm sabah sabah ellerine sağlık canım :)

9. Monera

Monera Forum Okuru

:dp47:

gülmekten kırıl konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Taşıyan - Kalemin Kırıldı

Hakan Taşıyan - Kalemin Kırıldı

Azmı çekti gönlüm senin elinden Adımı kalbinden sil bundan sonra Görmesin gözlerim çıkma karşıma Kalemin kırıldı bil bundan sonra Durma git buralar ikimize dar Bir ömür sürecek savaşımız var Kalleşçe sırtımdan vurup giden yar Kalemin kırıldı bil bundan sonra Sönmez ateşlere düştüm yanarım Kapanmaz yarayım hergün kanarım Birgün hesabını elbet sorarım Kalemin kırıldı bil bundan sonra Durma...
  2. Elleriniz kırılsın

Elleriniz kırılsın

istanbul da kalleşçe yapılan bombalı saldırıyı şiddetle kınıyorum.Bu hainlikleri yapanları lanetliyorum.Şehitlerimizi saygıyla anıyor ailelerine sabır yaralılarımıza da Allahtan şifa diliyorum Tüm Türk milletinin başı sağolsun ... HER GÜNÜM CENAZE HER GÜNÜM ŞEHİT BUNLARIN SEBEBİ BİR İT OĞLU İT . UYAN TÜRK EVLADI UYUMA UYAN 30 KUPONA ALINMADI BU VATAN . ŞUNUDA SAKIN UNUTMA ; ŞEHİTLER ÖLMEZ...
  3. elleriniz kırılsın

elleriniz kırılsın

Güngören’de iki ayrı noktada peş peşe bombalar patladı. Ortalık savaş alanına döndü. 19 ölü, 150 yaralı var İstanbul Güngören’de hain saldırı. Güngören Menderes caddesinde, trafiğe kapalı alanda dün akşam saat 21.45’te iki ayrı noktaada patlama oldu. Görgü tanıklarına göre ilk patlama bir telefon kulübesinde meydana geldi. Hafif çaplı bu patlamadan sonra vatandaşların olay yerine koştuğu anda...
  4. Kırılmışım dökülmüşüm…

Kırılmışım dökülmüşüm…

Kapıyı vurup gidişinin ardından bende "gitmelerin" üzerine kapadım tüm kapıları… Benden gittiğini sandın ya hani kitledim umutlarımı sanmaların üzerine… Gitmemişsin gibi hiç bitmemişsin gibi uyudum sana dün… Uykumda içim ürperdi… Rüyamda bile sen yoktun… Gerçekliğini yaşattığın her ne varsa alıp düşlerime kattın ve öylece gittin… Beni karmaşıklığının içine hapsedip ellerini...
  5. kolum kanadım kırıldı....................

kolum kanadım kırıldı....................

kanadım kırıldı kırıldı kolum kanadım kolum kırk yerden kırdılar kanadımı boşverin sildim konuyu unutun gitsinnnnnnnnnnn.........................

Sayfayı Paylaş