gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gülmekten ölmek istemiyorsan bakma

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gülmekten karnınız ağrımaklada kalmaz karın ağrısından çatlayıp öldürecek kadar komik bu resimler :D:D Dikkat Bu resimler Gülme Krizine Sokabilir

2. _Gül_

_Gül_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gülmekten ölmek istemiyorsan bakma
    hehehehe süper

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

:hhh:güzelmiş arada edepsizlerde var:D:D
    emeğine sağlık adminim

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

:laugh: :laugh: :laugh:keseke bakmasaydım koptum emegine saglık

gülmekten ölmek istemiyorsan bakma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sessizce Ölmek….

Sessizce Ölmek….

Benim üçlüler yine kavgadalar… Bedenim ruhuma, ruhum beynime, beynim ise hepsine savaş açmış durumda. Ben diyor…(Allah’tan ki diyor)… Henüz ölmedim…. Son sözü ben söylerim…. Kalkın ayağa…. Uyanın biraz… Edepsizliğin sırası değil… Ne zaman ki ben susarsam! Bu kadın da, bedeni ve ruhu ile susar o zaman ! Ama *O* zaman..Bu zaman değildir. Yine bir tokat patlıyor, ikisinin de...
  2. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  3. gülmek isteyenlere:)

gülmek isteyenlere:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!

Sayfayı Paylaş