gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

gülmesi sizden

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

gülmesi sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülmesi sizden yayınlaması benden

gülmesi sizden yayınlaması benden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sizi gidi meraklılar sizi

Sizi gidi meraklılar sizi

Ne meraklı bunlar böyle?
  3. Siz Napardınız???????????

Siz Napardınız???????????

işte kadınların masum kalbi ve hemen duygusallaşan halleri çok güzel bir barışma olmuş aslında. Eşimle tartışmıştık. Kendi kendime; 'Asla barışmayacağım!' demiştim. Ben, tam kapıdan girerken, o çıkmaya çalışıyordu ki çarpıştık. 'Çekilsene önümden be!' dedim. 'Sen çekil!' dedi. 'Hayret bir şey! Nerede durmamı isterdiniz beyefendi?!' dedim. 'Ben konuşurken ardımda, üzgünken önümde, ağlarken...
  4. Siz Nerdesiniz?

Siz Nerdesiniz?

Allahım bu bozuk moralimle ve hasta halimle şunlara gülmekten öldüm:haha: Yemekteyiz yarışmasından esinlenerek yapılan resimler:oppucuk: Ben gülmekteyim siz nerdesiniz?:haha: :puha:
  5. hamilemiyim sizce

hamilemiyim sizce

:uhu::clapping:arkadaşlar bende yeni katıldım reglmi bir hafta geçti fakat kahverengi lekelenmeler geldi ilk gün çok azdı 2. günü biraz daha pembeleşti ve yoğunlaştı acaba hamilemiyim reglmi oldum bilemiorummm kasıklarım ağrıyo rgl sancısı gibi değil iğne gibi batıyo fakat lekelenmede devam ediyo bugünn üçüncü günü:attention:

Sayfayı Paylaş