gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

gülmeye göre kişilik :)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir... Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür herkesler yapamıca için yapımı zordur...

innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş literatüre bizans kahkası diye geçmiştir bir sonraki replik:"oyna türk kızı" olucaktır...

hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir samimidir...

keh keh: Adilik belirtisidir bir halt yaptığını sanır eskiler " bıyık altı" der...

hahahaay: Kadınlara hastır kocanın zengin olduğunu gösterir...

HoBarey: Gülüşten öte bir sevinç gösterisidir en kötü yanı sizide ortak etmek isteyecekir...

kikikikikikikiki: Genelde başın yukarı aşağı sallanmasıyla desteklenen bu gülüşten zarar gelmezz..

haaah-hah-hah-hah:kendini yineleyen bu gülüş tarzı daha çok yan masaların duyması için yapılır...

hhıh: Ağız kapalıyken burundan tek nefes verilerek yapılır kasan tiplere hastır.nette yazı okurken en çok tercih edilen türdür...

zuahahahaha: Kahkahanın desibel sınırlarını zorlayan bir çeşididir genelde alt komşu elindeki süpürge sopasıyla tavana vurur biraz dizginlersiniz kendinizi...

muhahahaauahhahah türevlerine rastlamak mümkündür.

euhe: Öhü ehe şeklinde ses tellerinden geçer genelde pekte komik olmayan esprilere ayıp olmasın diye verilen yanıt/gülme efektidir

pohuahahaha:geberdim patladım manasında

nihohahaha: ben bi pisliğim çok adiyim manasında

ehi ehi : kıllık düzeyinde bi sempatikliğim var manasında

muahhaha: kabayım danayım bide üstüne kıroyum manasında:puha::puha::puha::puha::puha:

alıntı

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: gülmeye göre kişilik :)
    hahahahahhahaha ben buyum :D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  5. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tavuk gibi gıdaklayan lar ne oluyo:D

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    gülmeninde manaları olduğunu bilmiyodum offf ben nasıl gülüyorum acaba bunca zaman gülerken etrafdakıler ne düşünmüş acaba offf çok kötü...benım gülüşüm nasıl bir manaya geliyor öğrenmem lazım :D

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    nihohahha:D:D ben bumuyum yane:D:p o deılde hoberay bunu ılk kes duydum dusunsenıze bırı bısı dıo bız hoberayyyyhhhooobbeeraayyy
    eheueheuhu komık ya

gülmeye göre kişilik :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. msn de gülme stiliniz kişiliğinizi ele veriyorr

msn de gülme stiliniz kişiliğinizi ele veriyorr

Hahahahaha: En ilkel gülüş şeklidir Her durum karşısında yapılabilir... Ehüehüehü: Espiri yaptı bal kabağı gülüşüdür herkesler yapamıca için yapımı zordur... innnıhohhaha: Sinsi olan bu gülüş literatüre bizans kahkası diye geçmiştir bir sonraki replik:"oyna türk kızı" olucaktır... hohohoho: Gülen kişinin şişman olduğunu belirtir samimidir... keh keh: Adilik belirtisidir...
  2. Kişiliğinize Göre Diyetler

Kişiliğinize Göre Diyetler

Her diyeti, egzersiz trendini, hileyi denediniz. Hatta birkaç kilo bile verdiniz. Ve kilo vermek çok istediniz. Bu yüzden, daha fazla denersiniz. Daha zor diyetler yaparsınız ancak kilolar her nasılsa kalçalarınızda, baldırlarınızda ve belinizde toplanır. Kişiliğiniz zayıf kalmanız için yaptığınız diyeti sabote ediyor. Kalori artışını sağlayan 6 en yaygın kişilik çeşidi işte burada....
  3. Göz şeklinize göre kişiliğiniz

Göz şeklinize göre kişiliğiniz

Kızlar herşeye göre kişilik tahmini yapılıyor...Şimdide göz şekline göre kişilik tahmini yapılmış...Hadi bakalım kim hangi kişiliğe sahip hepsi çıkıcak ortaya :D:D Patlak gözler inat ve azim gösterir. Gözleri patlak olanların başladıkları işi bitirmeden bıraktıkları görülmemiştir. Böyle kimseler kuvvetli bir hafıza sahibidirler ve ayrıntılara çok önem verirler. Gözleri yuvarlak, berrak...
  4. Kişiliğe göre diyetler

Kişiliğe göre diyetler

kişiliğe göre, diyet, zayıflama, listesi, bilgileri burada arkadaşlar. Sağlıklı ve etkili zayıflamanın yolu kişiliğe göre uygun olan diyetlerden geçer Melek'ler. Uzman Diyetisyenler, kişiliklere göre diyet önerilerinde bulunmuş, biz de o önerileri sizlere sunmuş bulunuyoruz :) Amy Hendel kişiliğinize göre diyetlerHer diyeti, egzersiz trendini, hileyi denediniz. Hatta birkaç kilo bile...
  5. Aylara göre kişiliğimiz

Aylara göre kişiliğimiz

Aylara göre kişilik aylara göre kişilik özellikleri.Meleklerim ben bu ayda doğdum aceba nasıl biriyim diye merak ettim belki benim gibi merak edenler vardır diye böyel bi konu açtım OCAK AYINDA DOĞANLAR Hırslı ve ciddi kişilik Öğrenmeyi ve öğretmeyi sever İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı sever Çok eleştirir Akıllı ve planlı programlıdır Çok çalışır ve üretkendir Duyarlı ve derin...

Sayfayı Paylaş