gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Gülmeye hazirmisiniz ????

Konu, 'Komik Resimler' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

Biraz olsun gülmeye ne dersiniz ??? Iste Dünyanin her bir yanindan komik ve güzel kareler...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Kasım 2015
  2. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
Gülmeye hazirmisiniz ???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülme

Gülme

Bazen gülme psikiyatrik anlam taşır. Boş, aptalca gülme adolesantlarda hebefrenik şizofreninin klasik bir özelliğidir; bu duruma bugün ender rastlanmaktadır. Pick hastalığı (bkz.) gibi, lobus frontalisteki yavaş gelişen lezyonlar bazen bir aptallık durumuna yol açarlar, hasta tekrar tekrar aynı şakaları yapar ve bunlara kendisi güler. Tekrarlı ve yersiz gülme nöbetleri ise, serebral...
  2. "Gülme! incirimm..

"Gülme! incirimm..

'Bakışların gittiğin yerden uzak, Yoksa gelirdim.. Sensiz anlamsızlığımı anladım, dön v.s. demek için .." inan gelirdim...eğer üzerime demir kapılar kapatıp gitmeseydin..beni alevlere teslim etmeseydin,bil ki seninleydim..anlatmak için..anlamayacığını bile bile bir kez daha umut yeşertmek için gelirdim..gelmedim..!inadını bilirim..hadi yine yap yapacağını..beni derinlere göm......
  3. Gülme zamanı

Gülme zamanı

kızkardeşimle çıkarsın haaaa kesinlikle siklet farkı var - çık çık ulen Wc min altından - bi dur lem boğulacamm sizin varya sahip gibi tüü be şaklabana çevirdiniz beni !! memlekette kız kalmayınca napacan işte yatağım bile bu kadar rahat değil ağlarımı nereye koydunuz yaa laga luga yok sığacaksın kaynak:izafet.com
  4. gülme vakti :)

gülme vakti :)

:piha: Yanlış telefon İşe giderken cep telefonumu evde unutmuşum, ama televizyon kumandasını almayı ihmal etmemişim. Çocuklar kimden? Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii. Düz mantık Eğer bir sokakta...
  5. Diyete hazirmisin testi burda meleklerim....

Diyete hazirmisin testi burda meleklerim....

diyete hazirlik, diyete baslamadan önce, diyet testi Diyet yapmak istiyorsunuz meleklerim, ama suan hazirmisiniz bu diyete? Hadi bakalim test yapalim... hazirmiymissiiniz yoksa deyilmi?!!!!   Bu yazımızda sizlere, diyete başlamadan önce yapılması gerekenlerden söz edeceğiz. Diyete başlamadan önce yapılması gerekenler arasında, şimdi sizlere uygulayacağımız bir test bulunuyor. Bu testi...

Sayfayı Paylaş