gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gülnaz Doğuruyor!

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hasret, gülnaz doğuruyor, murat ile hasret evleniyor mu, gönül çelen dizisi bölüm özeti,hakkında bilgi

Bir an önce evlensinler artıkın ya vallahi çatladım burda beklemekten..

Hasret ve Murat yeniden bir araya gelmiş, üstelik düğün planları yapmaya da başlamışlardır. İki aşık gönüllerince vakit geçirip, eğlenir. Bir gece Murat ve ailesi Hasret’i istemek için evlerine konuk olur. Sakin başlayan gece, birbirini kovalayan tersliklerle devam edecek, hastanede son bulur! Öte yandan Levent ve Ceren arasındaki ilişkinin rengi değişmeye başlar. Bir itirafla başlayan konuşma sürpriz bir kararla sona erer. Kobra Fransa’ya turneye gitme fikrinden bir adım geri atmaz. Ancak kendisine yeni bir şarkıcı bulmalıdır. Bu kişi Balçiçek’ten başkası değildir.

Hanımlar şimdi ise murat ve hasret evleniyorlar . bakalım dizide bir aksilik çıkacak mı? Hasret ile evlenebilecek mi? levent ceren ilişkisi nasıl olacak ?

Öte yandan ise kobra ve gülnaz çiftinin bebekleri cinsiyeti ne olacak ?

Yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum..

Gülnaz Doğuruyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkeğe ihtiyaç duymadan doğuruyor...?

Erkeğe ihtiyaç duymadan doğuruyor...?

Bilim adamları, cinsel ilişkiye girmeden üreyebilen köpekbalığı tespit etti. Yapılan araştırmada yavruların yalnızca annesinin DNA'sını taşıdığı belirlendi. ABD ve Kuzey İrlanda'dan araştırmacılar, çekiç köpekbalığı türüne ait dişi köpekbalığının, bir erkekle ilişkiye girmeden yavruladığını, yavruların sadece annenin DNA'sını taşıdığını belirledi. Böyle birşey, köpekbalıkları arasında ilk...
  2. 'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor

'Hamile baba' 4 hafta sonra doğuruyor

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ivana Sert (analar neler doğuruyor)

Ivana Sert (analar neler doğuruyor)

ivana sert makyajı ivana sert yaş makyaj makyajsız yaşı sosyetenin ennn güzellerinden Ivana'nın oğlu 3 büyüğünden 3 ayrı dil öğrenmiş :))) 'OĞLUMUN ÜÇ ANA DİLİ VAR!' ÜNLÜ SOSYETİK GÜZEL İVANA SERT OĞLUNUN ÜÇ ANA DİİLİ VARMIŞ... Ivana Sert, “Onunla ben Sırpça konuşuyorum, babası İngilizce, babaannesi ve dedesi ise Türkçe... Yani üç ana dili var” dedi.
  4. Alkali su içenler erkek çocuk doğuruyor

Alkali su içenler erkek çocuk doğuruyor

alkali su markaları alkalik su markaları alkalisi yüksek Yapılan araştırmalara göre alkali su içen kadınların çoğunluğu erkek çocuk dünyaya getiriyor konuyla ilgili haberin detayları ise şöyle Yapılan bir araştırma, PH miktarı 7′den yüksek olan, negatif yüklü iyonları bol miktarda içeren ve içerisinde fazla miktarda oksijen bulunan alkali su içen çiftlerin çocuklarının erkek olma olasılığının...
  5. Hürrem Sultan Bir Şehzade Daha Doğuruyor!

Hürrem Sultan Bir Şehzade Daha Doğuruyor!

hürrem sultan doğuruyor muhteşem yüzyıl selim in doğumu muhteşem yüzyıl şehzade selim hürrem selimi doğuruyor hürremin selimi doğurduğu sahne Hürrem sultanın üçüncü bebeği,kızmı,erkekmi,sultan süleymanın çocukları,kaç çocuğu var,isimleri neler,gibi merak ettiğiniz bilgileri sizler için paylaşıyorum. Valla arkadaşlar onu bunu bilmem ama şu Kanuni Sultan Süleyman ceketini atsa Hürrem'in...

Sayfayı Paylaş