gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Gülpembenin flüt notaları Gülpembenin notaları

Merhum Barış Manço'nun en güzel diyeceğim ama hepsi güzel olan eserlerinden birisi, Gülpembe'nin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler . Kendisini rahmetle anıyoruz

sen gülünce
    RE LA LA Sİ(B) LA SOL LA
    güller açar gülpembe
    SOL FA SOL SOL FA SOL LA SOL

dağlar hep seni söyler
    FA Mİ FA Mİ FA SOL FA Mİ FA

seni çağırır gülpembe
    Mİ RE Mİ RE Mİ FA Mİ RE DO RE

Gülpembe Şarkısı Flüt Notaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Flüt Notaları Gülpembe

Flüt Notaları Gülpembe

Flüt Notaları Gülpembe Arkadaşlar gülpembe şarkısının flüt notalarını benimle paylaşırmısınız bekliyorum.
  2. Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır

Flüt Notaları Nasıl Yazılır acaba bu konuda bana acil olarak gerekli bilgileri verecek olan arkadaşlarıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  3. Flüt İçin Şarkı Notaları

Flüt İçin Şarkı Notaları

flüt ile çalınan şarkı notaları flüt şarkı notaları flüt notaları Müziksever meleklerimize ve sayın misafirlerimize flütle kolayca çalabilecekleri bazı basit şarkıların notalarını veriyoruz melekler :) SAMANYOLU do-re-do-si-do-si-do-la-si-la-si-sol (sol-la-si) (sol-fa-mi) sol la sol fa mi do re do si sol la si la si sol fa mi do re do si la sol fa mi do re do si sol la si lan si sol fa...
  4. Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları

Titanic Flüt Notaları arıyorum ben şayet varsa siz ya da biliyorsanız bana Titanic Flüt Notalarını yazın.
  5. Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müzik Notaları Flüt

Titanik Müziği Flüt Notaları titanik müzik notaları flüt Bir misafirimizin sorusu üzerine bu konuyu açıyor ve Titanik film müziğinin flüt notalarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) do - do -do -do -si- do- do-si-do-re–mi-re-do-do-do-do-si-do-do-sol-do-re-sol-sol-fa-mi-re-mi-fa-mi-re-do-si-do-do-si-do-re-mi-re-do

Sayfayı Paylaş