gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gülşah Buzlu - Alerjim Var

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Emek verdim aşkım uğruna Çok sabrettim Bütün servetim sana sunduğum tertemiz kalbim
    Yanılmışım yine yanmışım aldanmışım
    Büyük aşkımın karşılığında aldatılmışım

Aslında bende kabahatin büyük
    Nerden bilirim ki huyunu
    Seni sevdim hiç düşünmedim hiç çok hain olduğunu
    x 2

[Nakarat]
    Alerjim var sana alerjim var
    Doktorum yasakladı alerjim var
    Sevginin en hain yüzünü öğrettin
    Uzak dur benden, sana alerjin var
    x 2

Gülşah Buzlu - Alerjim Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Buzlu Yola Tuz Atılması

Buzlu Yola Tuz Atılması

Buzlu Yola Tuz Atılması Kışın çok kar yağışı alan bir bölgede yaşıyorsanız, karayolları görevlilerinin yollardaki buzlanmayı gidermek için tuzu kullandıklarını görmüşsünüzdür. Ancak tuz aynı zamanda dondurma yapımında da kullanılmaktadır. Peki ama tuz, bu iki ters gibi görülen işlevi nasıl becermektedir? Herkesin sandığının aksine tuz suyun içinde şekerin eridiği gibi erimez. Tuz buzun...
  2. Buzlu dekorasyon...

Buzlu dekorasyon...

Buzlu dekorasyon... İç ve dış mekanlarda, süslemeden dekorasyona, düşlediğiniz her noktada çağdaş tasarımlar yaratabileceğiniz buzlu cam; otel salonları, ofis, lokanta, bar, havuz kenarları gibi ortamlarda estetik zenginlikler yaratır. Evin oda ve salon kapılarında koridor gibi loş bölümlerde kullanıldığında aydınlığı yok etmeden çekici, gözlerden uzak bir ortam yaratır. Özel işlemle...
  3. SANEM (Gülşah Küçükyıldız)

SANEM (Gülşah Küçükyıldız)

gülşah küçükyıldız gülşah küçükyıldız evlimi arka sıradakiler sanem fotoları biyografi arka sıradakiler sanem evlimi Birkaç yıl önce zengin bir işadamının oğluna aşık olmuş. Ondan hamile kalıp bir kız çocuğu dünyaya getirmiş. Bebeği henüz dünyaya gelmeden babasının yargılamalarından korkup kaçmaya karar vermiş annesiyle beraber. Babasını hayal kırıklığına uğrattığı için üzgün ama...
  4. Buzlu kahve içmeyin

Buzlu kahve içmeyin

Kahveye çok seven biri olarak beni uyandıran, zinde tutan içeçek olarak biliyorum .Bağımlılık,selülit falan gibi etkileri var derken şimdide müthiş kalorili olduğunu öğrendim ama buzlu kahvenin. Buzlu kahve kalori tuzağı Mükellef bir yemekten daha kalorili... Dünya Kanser Araştırma Fonu (WCRF) adlı kanserle mücadele kuruluşu, sayıları giderek artan zincir kahve salonlarında satılan...
  5. Alkollü Buzlu Çay

Alkollü Buzlu Çay

MALZEMELER 3 Adet Portakal 2 Adet Limon 200 ml Rom 1 itre Su 4 Su Bardağı Çay HAZIRLANIŞI Limonları ve portakalları sıkın. 4 su bardağı kadar koyu çay demleyin.Süzüp soğutun. Meyve sularını rom ile birlikte karıştırın. Çayı ilave edin. Buz ekleyerek servis yapın.

Sayfayı Paylaş