gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, magazin dünyasının renkli isimlerinden biri olan popçu Gülşen yepyeni albümüyle sevenleriyle buluştu. 10 yepyeni şarkıyla albümünü tamamlayan Gülşen'in Beni Durdursan Mı adını verdiği albümünü tüm müzik marketlerden ve online satış sitelerinden temin edebilirsiniz..

01-Gülşen Yatcaz Kalkcaz Ordayım
    02-Gülşen Kardan Adam
    03-Gülşen Saklandım İzlerinde
    04-Gülşen Kendine Müslüman
    05-Gülşen Yalanlar Çok Güzel
    06-Gülşen Irgalamaz Beni
    07-Gülşen Aşk Cinayet Sever
    08-Gülşen Acısı Bile Bal
    09-Gülşen Seyre Dursun Aşk (Akustik)
    10-Gülşen Ne Düşünürsen O Olur

EnCey bunu beğendi.
  2. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz yatcaz kalkcaz hooopp ordayımmmm :cah:

Gülşen 2013 Beni Durdursan Mı Yepyeni Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Hisset Beni

Gülşen - Hisset Beni

Kapilar açilir gül bahcesine Tutamam acitir dikenleri Kanayan yaranin izleri geçmedi Sevemem başka birini Güneşim sivanirmi çamurla Yanginim sönermi umutla Hadi gel çarem hadi sev çarem Birakma beni sonsuzluğa Hisset beni teninde Dayan yüreğim sensizliğe Haykiririm sana 2x Askina kana kana İsyanim sana yanlizliğa Hisset beni teninde Dayan yüregim sensizliğe Haykiririm sana 2x Askina kana...
  2. Selçuk Balcı Benim İçin Üzülme Dizi Müzikleri 1 Albümü 2013

Selçuk Balcı Benim İçin Üzülme Dizi Müzikleri 1 Albümü 2013

Bu konu; Selçuk Balcı Benim İçin Üzülme Dizi Müzikleri 1 Albümü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bu sezonun en çok ses getiren dizilerinden birisi hiç şüphesiz Mahsun Kırmızıgül 'ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisi. Dizi konusu kadar güzel müzikleriyle de dikkat çekiyor. Öyle ki dizi müziklerinin pek çoğunda imzasını gördüğümüz Selçuk Balcı, bu parçalardan oluşan bir...
  3. Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Irgalamaz Beni Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen yepyeni albümü Beni Durdursan Mı ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Ünl şarkıcının bu albümünden Irgalamaz Beni adlı şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Irgalamaz Beni Şarkı Sözü Geç yanımdan, sokağımdan, hayatımdan çıkma Görmüyorsun,...
  4. Gülşen 2015 Bangır Bangır Albümü

Gülşen 2015 Bangır Bangır Albümü

Başarılı Şarkıcı Gülşen 2015 Bangır Bangır albümüyle bu yaza damgasını vuracağa benziyor.Gülşen'in albümünde toplam 10 şarkı yer almaktadır. işte sırasıyla o şarkılar. 1-Gülşen -Bangır Bangır 2-Gülşen-Bir Fırt Çek 3-Gülşen -Kara Liste 4-Gülşen-Dan Dan 5-Gülşen-Ellerinden Öper 6-Gülşen-Yıkım Kararı 7-Gülşen-Büyük Hatıran Var 8-Gülşen-Parti Kur Oy Vereceğim 9-Gülşen-En sevdiğim yanlışım...

Sayfayı Paylaş