gebe
  1. Pelin

Pelin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Gülşen-3 dakikada 3 paralık

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Pelin tarafından paylaşıldı.

Yıllar önce tanıdığın O aşk perisinden hiç eser yok Kalbin boşsa benim suçum değil
    Belki sen hatalısın

Gönlümü nereye nereye kadar
    Kalbimi nereye nereye kadar
    Canımı nereye nereye kadar
    Kır kırabilirsin
    Buz tutmuş kalbimi
    Çöz çözebilirsen
    Kalbim ellerinde hala yaralı yaralı

Biz sana laf söyletmeyelim
    Biz sana toz kondurmayalım
    Sen 3 dakikada beni 3 paralık et
    Her şeyini alttan alalım
    Kimselere yan bakmayalım
    Sen 3 dakikada beni 3 paralık et

Gülşen-3 dakikada 3 paralık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - 3 Dakikada 3 Paralık

Gülşen - 3 Dakikada 3 Paralık

Yıllar önce tanıdığın O aşk perisinden hiç eser yok Kalbin boşsa benim suçum değil Belki sende hatalısın Gönlümü nereye nereye kadar Kalbimi nereye nereye kadar Canımı nereye nereye kadar Kır kırabilirsin Buz tutmuş kalbimi Çöz çözebilirsen Kalbim ellerinde hala yaralı,yaralı Biz sana laf söyletmeyelim Biz sana toz kondurmayalım Sen 3 dakikada beni 3 paralık et Her şeyini alttan alalım...
  2. 3 günde 3 kilo

3 günde 3 kilo

Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil! Moral bozucu biliyoruz! Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu...
  3. 3 şarkıcı 3 yorum

3 şarkıcı 3 yorum

haydiii herkezcikleriii bekliyorumm gelmeyene küzüyorum ona göreee heee....:nur: ben ba$Liyim arkada$Lar.. $imdi 3 $arkIcI soylicem sizde onlarin hakkinda ne du$undugunuzu alttaki meliş mustafa ceceli,sezen aksu,soner sarıkadayı hakkında ne düşünüyorsunn tatlım....

Sayfayı Paylaş