gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.016
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Alnının Yazısı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ezberledim yokluğunu sensiz gecelerde Alıştım diyemem canım sensiz yarım kaldım Unutursun diye beni gittiğin yerde
    Ben o gün bugündür uyuyamadım
    Günler sensiz delip geçiyor
    Farkında mısın yar, ömür de bitiyor
    Çok aşkı gezdim, ben imkansızı seçtim
    Gel gör ki senden vazgeçemedim
    Alnının yazısı
    Ömrünün yarısı
    Başının belası
    Olmaya geldim

Gülşen - Alnının Yazısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. El yazısı..

El yazısı..

El yazısıyla bir şeyler yazdığınızı gördüyseniz, insanlar içinde konuşmanıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Sözleriniz başınıza bela olabilir.Rüyada el yazisi kaderle yorumlanir. Rüyada yazi yazdiginizi görmek yapacaginiz bir is hakkinda düsündügünüze ve karar veremediginize, size verilen bir yaziyi veya gelen bir mektubu okudugunuzu görmek, eger yazi okunakli ise, hayra,okunmayacak...
  4. Hiyeroglif yazısı

Hiyeroglif yazısı

Rüyada bir kitabede veya bir ki-tapta hiyeroglif yazisi görmek, bir çok meselelerinizin çözüm bekledigine ve bunlarin içinden nasil çikacaginizi düsündügünüze isarettir. Hayatinizi degistirmeden daha iktisatli bir program çizerek bu çikmazdan yavas ,yavas çikacaginiz gerektigini unutmamaniz lüzumu, bu rüyanin medlulü içinde bulunmaktadir.
  5. Çivi Yazısı

Çivi Yazısı

Yazı, en genel tarifiyle, ağızdan çıkan seslerin, dolayısıyla sözcüklerin, kulak ya da jest yardımı olmaksızın, gözle görülebilen, bazen de dokunulabilen işaretler halinde biçimlendirilerek kaydedilmesini sağlayan araçtır. İletişini Araçları ve Fikir Yazıları İnsanoğlu varolduğundan beri, duygu ve düşüncelerini başka kişilerle paylaşabilmek için, çok çeşitli iletişim yolları bulmuştur....

Sayfayı Paylaş