gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

gülşen-ayrılığın düğünü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

AYRILIĞIN DÜĞÜNÜ her halinle her halimin gözünden düştün
    zaten hiç benim olmadın hatta ödünçtün
    benle seviştin onun yanında uyandın
    gerçekler farklıydı sen hep ona inandın
    ben çoktan uyandım aşkım sana günaydın

ayrılığın düğünü bu gece
    hem gidiyor hem ağlıyorum
    ah yinede toz kondurmama sana
    olanları kadere bağlıyorum

gülşen-ayrılığın düğünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  2. Gülşen - Ayrılığın Düğünü

Gülşen - Ayrılığın Düğünü

her halinle her halimin gözünden düştün zaten hiç benim olmadın hatta ödünçtün benle seviştin onun yanında uyandın gerçekler farklıydı sen hep ona inandın ben çoktan uyandım aşkım sana günaydın ayrılığın düğünü bu gece hem gidiyor hem ağlıyorum ah yinede toz kondurmama sana olanları kadere bağlıyorum
  3. Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

Gülşen Sözde Ayrılık 2011 yeni albüm

gülşen, 2011 yeni albüm, sözde ayrılık, şarkıları, albüm tanıtımı, kapağı, haberleri burada arkadaşlar Gülşen'de bu yaza damgasını vuracak, şarkıcılar arasında geliyor Melek'lerim. "Sözde Ayrılık" diyen Gülşen'in yeni albümü hakkında haberler sizler için geliyor Melek'lerim:) Geçtiğimiz aylarda "Yeni Biri" isimli single albümünü sevenleriyle paylaşan Gülşen'in, yeni...
  4. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  5. Gülşen Sözde Ayrılık klibi

Gülşen Sözde Ayrılık klibi

gülşen, 2011, sıngle, şarkıları, sözde ayrılık, sözde ayrılık klibi, yeni klibi, sözde ayrılık klip, dahası burada arkadaşlar Gülşen'in 27 Temmuz Çarşamba günü müzik marketlerinde satışa sunluacak olan yeni sıngle'ı Sözde Ayrılık için, klip çeti Melek'lerim:) Yönetmenliğini Nihat Odabaşı’nın, konsept danışmanlığını Ceyda Balaban’ın üstlendiği klipte Gülşen’e iki Hollandalı oyuncu eşlik...

Sayfayı Paylaş