gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Ayrılığın Düğünü

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

her halinle her halimin gözünden düştün
    zaten hiç benim olmadın hatta ödünçtün
    benle seviştin onun yanında uyandın
    gerçekler farklıydı sen hep ona inandın
    ben çoktan uyandım aşkım sana günaydın

ayrılığın düğünü bu gece
    hem gidiyor hem ağlıyorum
    ah yinede toz kondurmama sana
    olanları kadere bağlıyorum

Gülşen - Ayrılığın Düğünü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Düğün

Düğün

rüyada düğün salonu görmek Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir. Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan...
  4. Düğüm

Düğüm

Rüyada düğüm ya da düğümler görmek, hayalkırıklıklarına ve iş konusundaki değişimlere işaret eder. Can sıkıntısına işaret eder. Bir düğüm attığınızı gördüyseniz, hiçbir şekilde eşinizin veya sevgilinizin sizi ezmesine izin vermediğiniz anlamına gelir.Ani bir sorundur. Çözülürse işlerin yoluna gireceğine işaret eder.
  5. Gülşen - Detay

Gülşen - Detay

hadi sen affettin beni ben affettim mi bakalım hiç memnun değilim kendimden eyy aklım bişeyler yapalım detaylarla deliren kalbim bire bin katıyor yine dengemi bozan mutluluğundan kaçarak mı kurtulayım düzene yenik mi düşecegiz acaba ozaman aşkından ölebilirim hiç getirirmiyim kırılma noktasına kırmam onu işi bilirim programsız hazırlıksız aşkına tutulmuş olabilirim bundan böyle sensiz bir...

Sayfayı Paylaş