gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gülşen... "AZ DA OLSA UTANMAM VAR"!..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı makyajıyla dikkat çeken Gülşen, kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı. [​IMG]
    KASTAMONU'nun Taşköprü İlçesi'nde bu yıl 22'ncisi düzenlenen Kültür ve Sarımsak Festivali etkinlikleri kapamında konser veren pop şarkıcısı Gülşen, binlerce kişiyi coşturdu. Dekolte sahne kıyafeti ve göz alıcı makyajıyla dikkat çeken Gülşen, kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı.
    Sahneye çıktığı andan itibaren neşeli tavırları ile dikkat çeken Gülşen, söylediği birbirinden güzel parçalarla sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Geldiği aracın bozulması nedeniyle sahneye 45 dakika gecikmeli çıkan Gülşen, sevenlerine kendisini kısa sürede affettirdi. Gülşen, acele ile yolda makyajını kendisinin yaptığını belirtirken, “Nasıl, makyajımı beğendinizmi? 150 kilometre hızla giden arabada bu kadar oluyor işte” dedi. Gülşen, son zamanlardaki sütyensiz sahneye çıkma alışkanlığını Taşköprü'de de sürdürdü. Giydiği mini eteği ile de frikik vermemek için büyük çaba gösterirken, zaman zaman göbek şov yapmayı da ihmal etmedi. Gülşen, bir ara kendisine tezahürat yapan sevenlerine, “Utandırmayın beni, az da olsa utanmam var” diyerek espri yaptı.
    2 saat sahnede kalan Gülşen, konser meydanını dolduran binlerce kişiyi bir an olsun yerinde oturtmadı. Gülşen'e eşlik eden Taşköprülüler meydana sığmayınca, tarihi Taşköprü üzerinden konseri izledi.
    Taşköprü Belediyesi'nce hediye edilen sarımsaktan oluşan tacı kafasına takan Gülşen, bir süre kafasında sarımsaklarla şarkılar söyledi. Sarımsak güzeli de ilan eden Gülşen, “Ben ne takarsam takayım, yakışır. Güzele ne yakışmaz. Bakın sarımsaklarıma, beni ne kadar hoş gösterdi” dedi.

magazinkolik

Gülşen... "AZ DA OLSA UTANMAM VAR"!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Gülşen - Erkeksen

Gülşen - Erkeksen

Karardı evimin söndü ışığı Sen vurdun beni yaktın yaktın Sana vermiştim ne varsa bende Değmezlere dağıttın hani aşkım nerde Çok değişmiş gördüm seni bu defa Gözlerin çağırmıyordu bu defa Hani bendim öbür yarın hatırla Şimdi böyle mi olduk Söyle allah aşkına İçinden geliyorsa terket beni Göze alıyorsan mahvet beni Erkeksen git aldat beni Unuttum bile seni git hadi
  4. Gülşen - Dudaklarında

Gülşen - Dudaklarında

Yaşamak nefes almak değil Anladım sayende bir kere öldüm Harca aşkımı dağıt ellere Senden beklenir yazık herşeye Gönlüm ah gönlüm Dayan düştün bir zalim eline Gönlüm ah gönlüm Yaran derin bu gururun kime Dudaklarında günah tadı Yüreğinde kimin adı Gözlerinde bir yabancı var Yaaar Dudaklarında günah tadı Yüreğinde kimin adı Gözlerinde bir yabancı var Aaah
  5. Gülşen - Anam

Gülşen - Anam

İstemesende dostlar sorar Benden konuşacaksın Evde her eşya sana delil Aleyhimemi kullanacaksın Sevişirken başkasıyla Benim kokum odanda Aynalarda yansımam belirir Geçemezsin uykulara Tutulmadı vaatler Nerde o sözünün eri Seni vurduğunda yeminler Yıkanırsın elimin kiri Hangi aşk vazgeçilmez demiştin Hangi ten unutulmaz Benimki unutulmaz Anlayacaksın

Sayfayı Paylaş