gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.016
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Bana Askindan Öte Köy Yok

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

korkularim var içimde birde heyecan ne yalan söyleyeyim halim perisan
    hiç böyle oldunmu diye bana bir sorsan
    sakinim duruldum degistim yaninda inan
    bencil diilim huysuz diilim
    kiskanç diilim desemde inan
    hayir hayir inanma çünkü hepsi yalan

hiç sansim yok düstüm eline
    korkma zir deli olsamda zararim kendime
    bak bu dünya cennet kimine göre
    bana askindan öte köy yok gitmem bi yere

Gülşen - Bana Askindan Öte Köy Yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Askta yarin yoktur sevgili...

Askta yarin yoktur sevgili...

Aşk bu dünyanın ölçüleriyle açıklanamaz sevgili. O ilkel bir acıdır, yaban bir ağrıdır. Gelir ve içimizdeki o çok eski bir şeye dokunur. Sonra bir perde açılır ve yolculuk başlar. Bu yolculukta artık para, tarifeler, beklentiler, randevular, taksitler, iş, anneler ve korkular yoktur. Aşkın kendi gerçekliği vardır sevgili. İnsan bir başka ışığa teslim olur...Aşkta yarın yoktur sevgili. Zaman...
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. köy

köy

Köy Tanınan ve bilinen köy, o köyün kendisine, orada oturanlar, köye nisbet edilen şeylere, Tanınmayan köy karınca yuvasına, karanlık odaya, bozgunculuğa ve toplundan ayrılmaya, zulüm ve cehaletle gelen sapıklığa, Mamur köye girdiğini görmek biriyle kavga ettmeye, Şehirden köye geçmek iyi olanı bırakıp kötü olanı tercih etmeye, iyi olduğunu sanarak kötü bir şey yahut şer olduğunu sanarak...
  4. Gülşen - Önce Sen Sev

Gülşen - Önce Sen Sev

O aşk denen zehiri... Önce sen iç sonra ben! Ayrılığı kederi... Önce sen sil sonra ben! Acılarla bir yaşım Yalnızlar yoldaşım Varsın aksın göz yaşım Önce sen gül sonra ben! Sen gülmezsen gülemem Sen gelmezsen gelemem İnanıpta sevemem Önce sen sev sonra ben!
  5. Gülşen - Yapamazsan Yok

Gülşen - Yapamazsan Yok

Aynada baktım gözlerinin içine Haftalar geçmiş gülmemişim kendime Düşüne düşüne kocaman olmuşum Boy aynalarında cevaplar bulmuşum Yapamazsan yok Yapamazsan yok 2x Kitabımda yok yapamazsan yook Ne varsa attım yıkılan geçmişte Yeniden buldum ateşi içimde Listede olan hep sona kalan Ne varsa yaptım Yıkınca anladım Yapamazsan yok

Sayfayı Paylaş