gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

images (2).jpg BANGIR BANGIR ŞARKI SÖZLERİ

Gül gibi uyuyan yılanı uyandırdın
    Garanti bildin beni havalandın
    Yürek yemiş sanki mübarek
    Neyine güvendin evladım

Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın

Yavrum kaldır kolları
    Teslim ol etrafın sarılı
    Sabret af çıksın sana
    Ben öptürcem bu evin yollarını

Yavrum kaldır kolları
    Teslim ol etrafın sarılı
    Bunlar iyi günler
    Sana gösterecem kıvrak oyunlarımı

Yanım çok kabalık sesin gelmiyor bağır
    Müzik son ses bangır bangır
    Ağzı bozuk şarkılar tuttum sana biraz ağırrr
    Haydi haydi saldır saldır

Yürek yemiş sanki mübarek
    Neyine güvendin evladım

Adın bensiz buralarda etkisiz eleman sıfır aldın

Yavrum kaldır kolları
    Teslim ol etrafın sarılı
    Sabret af çıksın sana
    Ben öptürcem bu evin yollarını

Gülşen Bangır Bangır Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

Gülşen Sözde Ayrılık şarkı sözleri

gülşen sözde ayrılık gülşen gülşen sözde ayrılık, şarkı sözleri sizler için bu yazımızda arkadaşlar Gülşen'in "Sözde Ayrılık" adını verdiği, 2011 yeni albümün şarkı sözlerini, bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ben senin o değişmeyen kaderin Ay yanıyor baştan aşağı her yerim Bildiğin o malum günahlara yine girelim, girelim Kalktım geldim, yok yollar uzun Yok sen...
  2. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...
  3. Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Aşk Cinayet Sever Şarkı Sözü 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı pop müzik şarkıcısı Gülşen son albümü Beni Durdursan Mı'yı piyasaya çıkarttı. Gülşen'in bu albümünden Aşk Cinayet Sever şarkısının sözlerini bu sayfadan sizlerle paylaşıyoruz.. Mutlu musun mutsuzum diye Senden sonra öldüm bittim diye Ne farkeder aşk cinayet sever Zaafım bu yüzden...
  4. Gülşen 2015 Bangır Bangır Albümü

Gülşen 2015 Bangır Bangır Albümü

Başarılı Şarkıcı Gülşen 2015 Bangır Bangır albümüyle bu yaza damgasını vuracağa benziyor.Gülşen'in albümünde toplam 10 şarkı yer almaktadır. işte sırasıyla o şarkılar. 1-Gülşen -Bangır Bangır 2-Gülşen-Bir Fırt Çek 3-Gülşen -Kara Liste 4-Gülşen-Dan Dan 5-Gülşen-Ellerinden Öper 6-Gülşen-Yıkım Kararı 7-Gülşen-Büyük Hatıran Var 8-Gülşen-Parti Kur Oy Vereceğim 9-Gülşen-En sevdiğim yanlışım...
  5. Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

Gülşen- Ellerinden Öper Şarkı Sözleri

ELLERİNDEN ÖPER Senin gibisi bir daha gelmez Temennim gelmesin de zaten Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Ben daha önce hiç sevilmemişim Bunu seninle öğrendim şahsen Tercümesi yok,tecrübesi yok Yeniyim ben daha buralarda Bildiğimi de unutturuyor Kokun esince rüzgarla Ellerinden öper artık seninim Saçım,yüzüm,gelgit aklımla Her şeyimle işte anlayacağın...

Sayfayı Paylaş