gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Be Adam

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gizleme benden çekinme söyle Yollarıma çık yürekli ol Saklanma benden derdini söyle
    Sen karşıma çık yürekli ol

Kaçırma gözlerini
    Dinle kalp sesini
    Söyle seviyorsan yürekli ol

İçine ata ata ne hale düştün
    Tuta tuta çatlayacaksın be adam
    Çekinme hadi hadi söylede kurtul bundan
    Kura kura kurudun be adam

Gülşen - Be Adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  3. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  4. Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var, Kulagını bana ver, Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar, Aglıyorsun ama şimdi, Mendilimi bana geri ver. Senden hiç birşey olmaz bana, Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok, Benden hiç birşey olmaz sana, İçimde sana karsı hiç istek yok. Ne okur ne yazar, Ne gezer ne tozar, Ağlasanda uğrassanda, Bu ask adam olmaz. Ne yapar ne bozar,...
  5. Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Gülşen Kardan Adama Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Gülşen'in kısa bir süre önce piyasaya çıkardığı Beni Durdursan mı albümünden Kardan Adam şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz... Gülşen Kardan Adam Şarkı Sözü Sen bana aklı ver Allah’ım bende esamesi yok Doğru olabilir mi gördüklerim bi malumatım yok Geliyorum demedin sen de...

Sayfayı Paylaş