gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bana acele tarafından Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım aranızda eğer Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini bilen varsa lütfen biraz acil olarak bana bu sayfadan Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözlerini yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gülşen Bir An Gel

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözleri

Gittiğin uzun uzun yollar
    Seni geri getirmesini de bilsin o zaman
    Halim, tavrım, vaziyetim ortada
    Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman

Bi an gel, dön gel, hep gel
    Tövbeleri bozup gel
    Ya da kal orada
    Ben sana geleyim o zaman

Çekip sağa inmesini de bilirim icabında

Sen olacağına bak
    Sen haklı çıkta
    Didişmelerden gocunmam, alkışlarım şak şak
    Hiçbir aşk dönmesini de bilirim icabında
    Sen olacağına bak
    Sabahlar olmaz sevişmelerden
    Gönlünü alıveririm şip şak

Say çocukluğuma
    Say cahilliğime
    İster haylazlığıma
    İster ayvazlığıma
    İster aymazlığıma

Gülşen Bir An Gel Şarkı Sözü lazım bana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel

Gülşen-Bir An Gel Gittiğin uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orada Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çıkta Didişmelerden gocunmam, alkışlarım şak şak Aç bilaç dönmesini de bilirim...
  2. Gülşen-Bir an gel

Gülşen-Bir an gel

Gülşen yine iddialı bir çıkış yaptı. Gittiğin uzun uzun uzun yollar Seni geri getirmesini de bilsin o zaman Halim, tavrım, vaziyetim ortada Yerdeyim, düştüm, kaldır o zaman Bi an gel, dön gel, hep gel Tövbeleri bozup gel Ya da kal orda Ben sana geleyim o zaman Çekip sağa inmesini de bilirim icabında Sen olacağına bak Sen haklı çık da didişmelerden Gocunmam, alkışlarım şak şak Biilaç...
  3. Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Hande yener bana anlat şarkısının sözleri lazım

Bugünlerde kral tv de vs 9. olmuş bu parça sinan akçil yazmış heralde bu bana anlat şarkısının sözler i lazım teşekkürler.
  4. Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

Gülşen Yeni Biri Şarkı Sözü

gulsen gülşen gülşen, 2011 albümü, şarkı sözleri, resimleri, hakkında daha fazla bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Gülşen 2011 de çıkardığı yeni albümü ile müzik severlere ve hayranlarına merhaba dedi melekler. bu albümde yer alan "Yeni Biri "şarkı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Adını koyduğun, anmadığın Hem öbür yarın sandığın, hem hiçe saydığın Açtı gözünü...
  5. Nalan Daralıyorum Şarkı Sözleri lazım bana

Nalan Daralıyorum Şarkı Sözleri lazım bana

selam arkadaşlar öncelikle hepinize hayırlı bir ramazan ayı diliyor ve sizden Nalan Daralıyorum Şarkı Sözleri paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum. Ayrıca paylaşımınız için şimdiden çok sağolun.

Sayfayı Paylaş