gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyamızı gerçeklerle karartmadan yar, Sana bir çift sözüm var, Kulagını bana ver,
    Bu dunyanın tasasını sen ıstedın yar,
    Aglıyorsun ama şimdi,
    Mendilimi bana geri ver.

Senden hiç birşey olmaz bana,
    Hamurunda ne iyilik ne kötülük yok,
    Benden hiç birşey olmaz sana,
    İçimde sana karsı hiç istek yok.

Ne okur ne yazar,
    Ne gezer ne tozar,
    Ağlasanda uğrassanda,
    Bu ask adam olmaz.

Ne yapar ne bozar,
    Ne batar ne cıkar,
    Ağlasanda uğrassanda,
    Bu ask adam olmaz

Gülşen - Bu Aşk Adam Olmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk Adamı

Aşk Adamı

Sevdanın ne olduğunu asla anlayamayacağını düşünürdü. Sevmek neydi açıklamak isterdi ama olmazdı yapamazdı. Ve her seferinde sevgiyi anlatmaya çalışıp da beceremeyince öyle bir şeyin olmadığına inanırdı.Her aşık oluşunda şiirler yazardı sevgililerine-gerçi onlara sevgili denilmezdi çünkü o hep platonik aşklar yaşardı. Aşkın somut bir şey olmadığının farkına çocukken varamazdı. Bir insan neden...
  2. Gülşen - Be Adam

Gülşen - Be Adam

Gizleme benden çekinme söyle Yollarıma çık yürekli ol Saklanma benden derdini söyle Sen karşıma çık yürekli ol Kaçırma gözlerini Dinle kalp sesini Söyle seviyorsan yürekli ol İçine ata ata ne hale düştün Tuta tuta çatlayacaksın be adam Çekinme hadi hadi söylede kurtul bundan Kura kura kurudun be adam
  3. Davut Güloğlu - Adam Olmaz

Davut Güloğlu - Adam Olmaz

salına salına geeznip durma artık sevda yolunda bir ileri iki geri koşturdu kalbin yorulmadı mı dolana dolana yana yıkılı kaybettin beni sonunda hacılara hocalara gittinde sordun yok olmadı mı? yok olmadı mı? kendi kendini kandırmadın mı? aşk diye heryere saldırmadın mı? benim yerimi dolduramadın mı? yok yarim senden adam olmaz yalan dolanla kandırmadın mı? başını belaya sardırmadın mı?...
  4. Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Sen Adam Olmazsın

Sen Adam Olmazsın

sen adam olmazsın sen adam olamazsın olmazsın şiir Sen Adam Olmazsın Kaybedilen her ömür Yürekler bin bir parca Belki zaman bilir Bir cagre bulabilir ama Sevgiler her biri bir yerde Umursamazsin, anlamazsin Senin aglamadan zaten karin yok Senin yikilmakta karin ne olabilirki? Sen alismisin cöküp yalnizligina Bir duvarin kenarinda Kendine destan okumaya alismisin Sen alismissin.... Ben...

Sayfayı Paylaş