gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Gülşen - Bu Gece

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bu gece başımdan geçenlere değil kafamdan geçenlere içtim aklıma esen şeytana uymak
    yine sen olacaksın sebebim

gözüm kara başım dik
    ödedim bedelini kara sevdanın
    yemin eden biri vardı
    aşkı üstüne
    kuşaklar konuşacaktı,and içmişti
    ömür boyu yıkasam yüreğimi
    çıkmaz bu aşkın lekesi

bu gece başımdan geçenlere değil
    kafamdan geçenlere içtim
    aklıma esen şeytana uymak
    yine sen olacaksın sebebim
    (X2)

Gülşen - Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :,Gülşen,:

:,Gülşen,:

:,Gülşen,:in kara böcükler adlı şarkısını dinlemenizi öneririm çk güzel bi şarkı
  2. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  3. gülşen

gülşen

29 Mayıs 1976 İstanbul’da doğdu. Bir ablası bir ağabeyi var. Şehremini Lisesini bitirdikten sonra, konservatuar Türk Müziği bölümüne girdi. 2 yıl devam etti. Müziğe doğduğu gün başladığını düşünüyor... 5-6 yaşlarında şarkıcı olmaya karar verdi. Konservatuarla eş zamanlı olarak İstanbul’da klüplerde sahne aldı. Çok sürmeden Serap ve Özkan Turgay’dan bir gün yine sahnede şarkı söylerken...
  4. Gülşen - Geç Kalmışız

Gülşen - Geç Kalmışız

henüz alamadım kimseden iyi haberini severken elveda demekmiş en beteri kötüye yorma sakın kaygısız sükunetimi durum belli korkup kaçtın ama aşk cesaret işi çağırma gelemem yolda tuzaklar war ellerine değemem birde yasaklar war birbirimize geç kalmışız bir kaç aşk kadar birbirimize geç kalmışız bir kaç aşk kadar güvenli sularda yüzüp aşktan mı olalım çılgınlar gibi sewmeyi suçtan mı...
  5. Erzurumlu Emrah - Hazan İle Geçti Gülşeni Bustan

Erzurumlu Emrah - Hazan İle Geçti Gülşeni Bustan

Hazan ile geçti gülşeni bustan Eyler dertli bülbül zâr garip garip Haraba yüz tuttu bezmi gülistan Ağla şimdengeru var garip garip Hançeri feleğin ucu ciğerde Gittikçe artıyor yara bu serde Diyarı gurbette tutuldum derde Gel tabip yaramı sar garip garip Emrah bizim elin gonca gülleri Açılmıştır öter dost bülbülleri Ben sefil sergerdan gurbet elleri Gezeyim bir zaman yar garip garip

Sayfayı Paylaş